SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194365

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak lepiej, redhand dostał naganę i się uspokoi
to czas na mnie:
dobra marjany w zwiazku ze jestem pierwszy na nogach to chcialem Wam zyczyc szczesliwego nowego roku przepelnionego radosciami zycia!!
a diete to zostawcie juz do poniedzialku :) milej zabawy dla tych co w balet

...
Napisał(a)
Usunięty przez Mariusz_19 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 22537 Napisanych postów 32971 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403759
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wysypało dziś wąsatych troli na forum, pewnie nie poszli na ołwertajmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22537 Napisanych postów 32971 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403759
Jush nie żyjesz ty telewizyjny qrdwiszonie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
blase nie rozjezdaj na Mariusza(Mariana) dabol dekerem !!!! Jasne ma kochanke z Indii, jasne, je labedzie, jasne usuwa posty, jasne mieszka w 17-tu na flacie ale to nasz MArian, taki jak ja i ty, sol tej ziemi!!!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22537 Napisanych postów 32971 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403759
Dobra, już wrzucam na looz... tylko go potrące lekutko single deckiem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak mnie znajdzies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
blase jezdzi wszedzie!!!! ostatnio widziano dabol dekera jak przelecial przez tory w katowicach po.d.p.i.e.r.d.a.l.a.jac 2 tony wegla, co prawda potem pasazerowie skarzyli sie na brud w autobusie ale dalo sie kilku polaczkom tygodniowki darmowe za ich complainy to wypolerowali szmatami od prajamniego siedzac tam i tloczac sie, ze az lsni!!!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22537 Napisanych postów 32971 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403759
Załatwiłem sprawę krótko. Powiedziałem że mogą się skarżyć, ale jak brud się na nich poskarży to ich wypi.er.ni.cze z autobusu, zaraz ucichło i nawet słyszałem głosy, jaki ten Brud elegancki i gdzie można taki dostać!

Enyłej, muszę się jakoś zamaskować co by ten wonsaty mod za łatwo nie namierzał moich postów... Aj gat en ajdia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
łatsemederpoliszbojrjuefrejdofłanlidlMarian

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium