SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194450

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
shotokan karate jest niekontaktowe :D kyokushin to mocna rozrywka :D

ja nie wiem ja sie nie znam ja bym kazdemu kazal robic SW + silowani

albo bieganie + silownia

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo wypisywanie głupot na forum i siłownia
buchachachachachachah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22571 Napisanych postów 32991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403922
Mariusz, u ciebie wlozenie prawdziewej kasy do forexa + silownia ofkors daloby swietne efekty w zbijaniu masy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 675 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6397
ej ja slyszalem ze wszyscy z tego działu to beneficiarze, prawda to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
prawda :D kto go tradycyjnie przywita? :D

MAriusz- no ty w redukcji to jestes ekspertem jak widze po profilu :D doradzaj :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22571 Napisanych postów 32991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403922
Ja słyszałem że wszyscy emigranci to nieudacznicy, prawda to? buahahahahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko kierowcy autobusów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22571 Napisanych postów 32991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403922
A absolwenci studiów na zmywaku? buhahaha albo czyściciele? xexexexexe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
wypraszam sobie ja jestem supervisorem czyścicieli :D

MAriusz ponoć miał pod sobą kiedyś 50 ludzi..... znaczy wszedł na dach :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22571 Napisanych postów 32991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403922
Mariusz jest wschodzącą gwiazdą nieudaczników na emigracji, on sam może już nie zliczy ile miał osób pod sobą, a te na pewno są tak nim zauroczone, że obwołają go nowym mesjaszem dla Polski. Jego powrót do kraju będzie jednocześnie wędrówką tych wszystkich którzy emigrowali zarobkowo, a teraz pójdą za swoim pasterzem jak baranki, z całym tym blichtrem rozstępujących się wód oraz karmieniem tysięcy z jednej puszki beansów i łabędziego udka. :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

forma lato