SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192813

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Z tym hawnem to taka przenośnia, ale czuję się zbrukany wożąc więcej niż 2 osoby w autobusie, btw ostatnimi czasy głownie takimi się wożę:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
My z Mariuszem mamay taka wizytowke ze jak polak jezdzi to sramy mu w autobusie bo jestesmy zydami i nienawidzimy takich polskich kuhw!!! I co kto bogatym zabroni?!?!?!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
dwa tyg z zrzedu mnie bolalo ,ale ostatnio zmienilem troche rozstaw stop....moze dlatego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"My z Mariuszem mamay taka wizytowke ze jak polak jezdzi to sramy mu w autobusie bo jestesmy zydami i nienawidzimy takich polskich kuhw!!! I co kto bogatym zabroni?!?!?! "
mnie nie mieszaj w swoje zboczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
On w tym nie miesza tylko zostawia na widoku. Ale ty? Hmmmmmmmm

F***ing jewropeans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
A propo tygodniowego BlingBling, jakieś opinie dotyczące ebooków z tej stronki:
http://www.forex.nawigator.biz/
Założyłem konto na oanda, bo mają też aplikację na androida, więc mogę sobie zaglądać w wolnej chwili, nie tylko w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22358 Napisanych postów 32829 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402970
Pisać mi tu ładnie dzieciaczki, bo powystrzelam, albo zawołam Maćka ze śrubokrętem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kto ma jakis adres /kontakt do dobrego sklepu z "suplementami" w uk bo moj sklep-dostawca sie skonczyl https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/43.gif[/img] pisac na priv zeby nie robic konkurencji sfd pisac na priv zeby nie robic konkurencji sfd pisac na priv zeby nie robic konkurencji sfd [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem takim s****ysynem, że codziennie wchodzę na pajacyka, najeżdżam mu myszką na brzuszek żeby dzieciom narobić smaka, a potem zamykam przeglądarkę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium