SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192898

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
którą markę polecasz najbardziej?
znajdę to w aptekach albo sklepach ze zdrową żywnością?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
KUp novedex mimo wszystko, napewno bedzie lepsze, 2opakowania odrazu. Zero *******enia.

Wstan przed lustrem rano, odkrec zimna wode w kranie, umyj twarz i powiedz "jestem mezczyzna nie moge plakac, wiec mowie w lustro kurfa mac"

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
jak dawkowac ta tyrozynke? sam se walne :D nie to ze mam depresje zwyczajnie lubie sie chemia szprycowac zeby nie bylo :D

tanie to jak barszcz 100 g z myprotein za 4 fule nie cale.

Mariusz ja mam rade, smignij na wycieczke do amsterdamu i przetestuj wszytsko co maja :D w opcji alternatywnej idz do leagal high shopu i zacznij od san pedro cacti :D jak nie pomoze sporbuj kava kava ( o wypasione! tylko w dobrych sklepach muzycznych ;). jak nie to hawaii woodrose (czy jak sie to pisze), pozatym maja jeszcze z 2-3 dobre rzeczy nazw nie pamietam, te afrykanskie nasiona snu czy cos :D jak nie to ayahuasca :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bałbym się że z lokalu nie wyjdę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nie marudz, walcz z depresja :D jak bedziesz jeszcze marudzil na ansze lekarstwa to ci calkie tylko sznur zostanie :D

pytanie do chlopakow w IRL: CZY TAM JEST K.... BURDEL C... WIE JAKI?!?!
Ostantio robilem dla dwoch Irlandzkich firm i chyba sie zwalniam ebde wolala pojsc zajacowac na tasmie. W obu przypadkach to samo, pomylki w wyplacie, nie wysylanie lub gubienie payslipow, zapominanie o daniu kopii kontraktow a potem wielki problem zeby zorganizowac jedna, opuznienia w wyplatach, niewiaodmo ile i jakich przerw sie komu nalezy. No burdel nie z tej ziemii, niby mialem tam przyzwoite posady ktore potem na papierku wygladaja ladnie ale ja nie wyrobie, przez to mi housing benefitu nie chca przyznac bo dokumentow nie mam a oni wielka laske robia ze payslipa wysla z IRL. No to sa jaja. Na dokladke zmusic ich do wypelninia jakiego swistka to chyba musialbym ioch k... porwac. Zero kontaktu z biurem (normalnie nie odpisuja na maile), chaos organizacyjny (we wszytskitm co robia nie tylko w papierach), ale jak cos chca odemnie to k.... 10 x dziennie dzownia i obiecuja zlote gory.

WIEC PYTANIE BRZMI: CZY TO JEST K... W IRL NORMALNE? BO NIE WIEM CZY SIE TAK SPODZIEWAC CIAGLE, CZY MZOE ZBIEG OKOLICZONOSCI ZE W OBU FIRMACH TAKI BURDEL!

Zmieniony przez - leyus w dniu 2010-10-27 22:44:22

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Mariusz musisz podbic do Testovirona po porady::D

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ta do ginomana :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Albo wystartowac w Mr. SFD, wygrac i masz caly rok z gorki.
Kupe hajsu bo nagrody kosmiczne, nie wspomne o respekcie na forum.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no wogole jak wygrasz tne konkurs to mozesz smialo wracac do PL

hajsu tyle ze zona i dzieci do konca zycia pracowac nie musza ani ty of korz

na dzielni respekt, kazdy cie znal bedzie

Pudzian ci bedzie na Pan mowil!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium