SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192883

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nabhałeś sie lohdknaga, nie dostaniesz ani 6 sogów ani jednego, bo khadłeś hęczniki na siłowni polaczku w chinskich majtkach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
leyus, przecież to photoshop jest

ja sie kuhwa wyzbylem tej choroby zwana polskoscia i trzepie tylko przy zagranicznych laskach po photoshopie, a ty polaczku w chinskich majtkach to bys tylko przy zdjeciach anszych mariolek w gumofilach trzepal

wiec masz wkleje ci nasza polska kandytdatke:



ale ona jest na dobrej drodze, w jezykach ma podane english nie to co kuhwa ty, make up juz se walnela, i kuhwa moze nawet depilacje! wiec juz sie nie podjarasz jak zdjecie nie jestr przy rozrzucaniu gowna na polu widlami z wozu drabiniastego, ale ci daje zebys obie popatrzyl, chociaz taki pogacz jak ja to se i tak przy tym nie strzepie bo trzepie tylko przy zagranicznych laskach +max photoshop + max tapeta! I ch.... bierzcie ze mnie rpzyklad brudasy w chinskich majtkach!

Zmieniony przez - leyus w dniu 2010-10-31 12:07:14

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388265


http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14776


ta jest dobra i ma poczucie humoru :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta z Wenezueli Angielski ma opanowany do perfekcji, a z Polski się nie śmiej, może na rosyjski chodziła w szkole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22361 Napisanych postów 32834 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403001


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22361 Napisanych postów 32834 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403001
A tu z dedykacją dla wszystkich testosteryzujących:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
"zycie zaczyna sie po 40-tce... w bicepise " :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22361 Napisanych postów 32834 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403001
hue hue, też mnie się to podoba, jeszcze tyle przede mną
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium