SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Jak Piotruś dostał bana %-)" czyli SPAM gdy 17-ty na flacie czeka na lapka

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192891

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22366 Napisanych postów 32836 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403018
Umiesz liczyć licz na siebie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22366 Napisanych postów 32836 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403018
Nie umiesz liczyć, idziesz spać! Si Ju Folks!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Blase, pozmywałbyś naczynia

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22366 Napisanych postów 32836 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403018
Juz umyte, teraz zajmuje sie moim malym Alusiem, po tygodniu biegunki (skonczyl sie wirus, to zeby teraz wychodza z tylu, zawsze cos) ma pupe jak krater czerwona, dotknac nie mozna bo ryk jest straszny... 4 kupy juz byly dzisiaj, konca nie widac! Wpadnij to mi pranie powiesisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22366 Napisanych postów 32836 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403018
Leyus, zrób sobie test jaką biczą jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
39 punktów :(

ale rozwiązywałem myśląc o tobie :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22366 Napisanych postów 32836 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403018
Ale kartki na walentynki to nie wysłałeś... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
tak ale wysłałem posta na SFD i wibrator, jak Ci się nie podoba post to dzięki prezentowi numer dwa zawsze możesz iść się pi..e.r.d.o.li.c :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22366 Napisanych postów 32836 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403018
Ode mnie dostaniesz sznurek i sznurek, jak nie będziesz chciał się powiesić, to zrób z nich kulkę i się chociaż udław :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Nie no sznurek jest spoko, mam zastosowania:

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czesc miesniacy!!! ktos sie uczyl laciny?

Następny temat

NIN - przekręcili moje nazwisko na liście

WHEY premium