SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 297 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4905
odnośnie tego kolesia co miał 174 cm wzrostu, może był nieśmiały ??????

I love bad bitches, that's my f**kin problem'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
moze dziewczyny maja inny gust niz ty lukas bo mowisz ze byl przystojny moze tylko dla ciebie :) to mial byc zart nie biez tego do siebie ale nie wiem czy dziewczyna ktora ma 156 powiedzmy chce goscia 190
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Przez swój wzrost nie był atrakcyjny, mimo, że z twarzy naprawdę wyglądał świetnie. Jak już pisałem, kobiety chcą mężczyzny, a nie chłopczyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74
Sorry ale twój sposób myslenia mając 178cm wzrostu jest tak idiotyczny że szok.Jak juz ci mówiłem gdybym ja miał tyle i troche popracował nad siłą to bym sie nikogo nie bał i miałbym wszystkie te dyrdymały o ktorych gadasz tam gdzie światło nie dociera. Stary przecież jak poćwiczysz troche to prawie kazdego pokonasz a wzrost tu nie zadnego znaczenia. Tu widać że masz niską ocene wlasnej osoby i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 297 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4905
lukas zrób 90 kg masy mięśniowej, zapisz sie na jakąś SW i będziesz chłopem a nie chłopczykiem...

I love bad bitches, that's my f**kin problem'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2972
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Tylko zrób, a tym bardziej utrzymaj taką masę... Jakbym miał 190 cm, to bym bez ćwiczeń miał 90 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 297 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4905
teraz to zazwyczaj jest tak że koleś mający 190cm waży jakies 75kg, strasznie chudzi ci ludzie teraz są...

I love bad bitches, that's my f**kin problem'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Po części trafne spostrzeżenie. Ale tylko po części. Faktycznie bardzo wielu facetów jest teraz bardzo chudych i bardzo wysokich, ale jest też wielu, którzy są bardzo masywni nawet bez ćwiczeń siłowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
masz problem. Walnij sobie cykl omek meta (czyli standart piwniczny i bedziesz nie do wy***ania przez rok

pozniej ci polowa spadnie to walniesz sobie nastepnego cykla itd.

Bedziesz wielki i bedziesz mogl nap*****lac plackow kiedy bedziesz chcial

Teraz powaznie... W zyciu nie tylko wzrost i sila sie liczy, musisz zmienic tok myslenia albo zrob tak jak mowie, walnij kilka cykli moze wtedy bedziesz szczesliwy, bo co to za zycie ze codziennie musisz sie orac i sobie mowic k... jaki ja jestem ****us- kazdy moze mi wy***ac kiedy chce itd.

Zluzuj poslady

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium