SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niemożliwe staje się możliwe!moja walka z brzuchem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
maslo orzechowe...rzeczywiscie takie zdrowe? ja czytama na opakowaniu skladniki: olej roslinny i cukier...dlatego sie przemoc nie mogę...


tygrysku masz rację dlatego patrze w lustro ale moje lustra w domu sa dziwne w jednym szczuplej wyglada czlowiek w drugim grubiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Tak samo mam z tym masłem :)
Do tego jogurty owocowe, niby złe, ale jeden lub dwa w tygodniu to chyba jeszcze nie czit, hm? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
wlasnie sie lenka zastanawiam...
bo jeslo istniejje cos slodkiego dobrego bez cukru to bylby istny cud..a co myslisz o batonikach z sfd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Tany to patrz w to pierwsze masło orzechowe też mi chodzi po głowie ale w sumie juz chyba wolę zjeść orzechy Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
co wy gadacie :D:D:D





masło orzechowe jest ok;)



tany jak batoniki z sfd to polecam matrixy albo Triumphy. Są najlepsze;)


Wiem, bo zjadłam ich w życiu pełno






:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Tany jakie masz dzisiaj plany Słonecznego dnia Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Hej Tany tez myslalam o masle orzechowym ale jakos nie moge sie przekonac, co do batonikow to chyba bym wolala cos w domu pokombinowac, upiec lub stworzyc :) Jak bym miala wiecej czasu :)

Milego dnia :) energii i usmiechu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Rewelacyjny sposób na włąsne batony białkowe: B+T: Masełko orzechowe (ale takie prawdziwe, gdzie w składzie orzechy i sól ewentualnie, a nie jakieś "dorabiane" cukrem) plus odżywka czekoladowa - pyszność!!!, a jak B+WW+T to do tego jeszcze zmielone płatki owsiane. Bez pieczenia, ukręcone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Maselko orzechowe ale takie prawdziwe hmmmm poszukam bo noramlnie krazy ono po dziennikach jak opetane, trzeba sprobowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
Cześć Tancereczko: )))
Działaj tam działaj dalej. Wagę sobie daruj - jesteś leciutka to nie będziesz widzieć tak efektów jak pomiar centymetrowy;)

Jak tam samopoczucie i dietka dziś?

Co do masła orzechowego też musze zakupić. Kiedyś próbowałam i specjalnie mi nie posmakowało - zrobię drugie podejście

Zmieniony przez - LukRecJa w dniu 2010-02-06 14:43:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla początkującego.

Następny temat

Pomoc dla nowego, wyrzeźbienie sylwetki.

WHEY premium