SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niemożliwe staje się możliwe!moja walka z brzuchem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
tancerka ja się nałykałam spalaczy :D na mnie nie działają jako spalacz ale jako pobudzacz:D Teraz jestem już troszkę czasu na detoksie:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Ech, takie to niestety uroki diet ze trzeba nowe ciuchy kupowac. Ja sie zawsze musialam tlumaczyc czemu czegos nie wyrzucilam skoro sie juz nie mieszcze :)

Milego dnia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
mnie tez pobudzają , ale powiem wam ze dalej nie mam okresu,wiem ze w kolko o ym ale chyba pojde do lekarza bo to az dziwne...

jakie elaine spalacze bralas?
faluś dziś idę pobiegac bo dzis nie mam treningu silowego a jutro na 15 do pracy

teraz z przyjemnoscia otworze szafe i wyjme z niej ciuchy
powiem wam ze zazdroszcze chudym osobom ktore jedza co chca i nie tyją

milego dzionka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
tancerka oj ja brałam tego pełno, od najsłabszych po te na efdrynie, czego bardzo żałuję.

Nic nie dały, poza złym sypianiem i pobudzeniem :)

Także polecam jedynie wtedy, gdy faktycznie jest już niski procent tłuszczu i w odpowiednich rękach może coś dają:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Ja juz sobie bieżnię zaliczyłam z rana ale o mało bym zaspała
Przed siłownią pije kawę i mi to wystarcza na pobudzenie i mam tak dziwnie ze zawsze się przed nią denerwuję jakbym na egzamin jechała

Miłego bieganka życzę(chyba nie ma takiego słowa )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
czyli mowiecie ze nic nie daja...bo ja zamowilam ze sklepu sfd thermo speed extrme wzielam sobie ze sklepu sfd ale nie wiem co z tym mam zrobic bo nie wiem czy to brac czy nie...

faluś - jezyk polski ma tyle slow ze ja sie sama gubię czy jakies slowa sa czy nie zwlaszcza ze ejst tyle roznych potocznych slow..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
Wywal te spalacze!!!
Jedź mądrze dietą treningami.
Spalacze włącza się w ostatnim etapie, jak pisała eleine przy niskim %bf.

A tak poza tym to buziaki:*
Dziś coś wolne od pracy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952


HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
robilam interwały i wytrzymalam tylko 23 minuty zamiast 25...nogi mi w pupkę włazą

lukrecja - masz racje tak tez uczynie.

king odnin- o widzę ze mnie przerobileś


jadlam ryz z cynamomen jablkiem i bialym serem i zaczyham miec ciagate do slodyczy- to nie jest normalne....

ale silna wola króluje.
czy was tez ciagnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w/g danych nawet tak silne polaczenia jak efka+....+... (dla wtajemniczonych) przyspieszja metabolizm o ok 3-5% wiec jak sobie tak policzyc to bedzie raptem 50kcal dziennie wiec gra nie warta świeczki

tancerka czy ja Tobie przypadkiem nie obiecałam czegos, bo cos mi chodzi po glowie ale nie wiem komu i co?

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-12-08 18:29:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla początkującego.

Następny temat

Pomoc dla nowego, wyrzeźbienie sylwetki.

WHEY premium