SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niemożliwe staje się możliwe!moja walka z brzuchem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Modyfikacja nawyków zawsze niesie za soba zmiany ale miesiąc to dośc długo. Widzę że w robocie tez masz wycisk to nie dziwne że głód się dobija. Może zwiekszenie o 100 kcal nie zaszkodzi a troche pomoże albo mniejsze posiłki a częściej no nie chciałabym Ci źle doradzić.

No może rózgi nie znajdę ale kto wie hihihi

Zmieniony przez - Fala23 w dniu 2009-12-04 23:21:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Tancerka może napisz do Moralesa, on na pewno pomoże z dietą. Bo zmieniłaś teraz tryb życia i może potrzeba Ci więcej witaminek choćby z warzyw czy owoców, może więcej kalorii z białka albo zwiększyć węglowodany. Trzeba to porządnie ułożyć, żebyś miała siły na wszystko.

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
U z okresem to nie fajnie trzeba jak najszybciej znalezc przyczyne. Moze sie spoznic z powodu zmiany diety, intensywnych cwiczen lub stresu (mnie na poczatku spoznil sie ponad 2 tyg ale teraz jest juz w normie), nie powinien chyba tak dlugo. To tak jak by ci jeden wypadl. Radzila bym to sprawdzic, moze odstawic co bierzesz dodtakowo, zmienic diete, jakies witaminki. No i wizyta u specjalisty jak sie nie poprawi.

Co do diety to uwazam ze sobie powinnas nowe zapotrzebowanie wyliczyc, zmienila ci sie aktywnosc w ciagu dnia a o ile dobrze pamietam we wzorze bylo o pracy i aktywnosci. Poszukam linka ale polecam zapytac specjalistow dzialu.

Mam linka: https://www.sfd.pl/Dieta__ułóż_sam_a_-t315296.html w etapie pierwszym jest wspolczynnik aktywnosci, nie wiem czy z tego wzoru liczylas i jaki przyjelas ale moze waro sprawdzic.

Milego weekendu

Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2009-12-05 11:30:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
No tancereczko jak najbardziej dietę musisz uaktualnić.
Zanik okresu - jeśli za 2 tyg. się nie pojawi to idź do lekarza koniecznie. Przyczyną może być dieta, wzmożona aktywność i zmiana nawyków ale!
nigdy nie będziesz 100% pewna.
trzeba się upewnić!


a może trzeba się składać na wózek?
hehe

wytrwałości na najbliższe godziny życzę:*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Witam ponownie:) tancerko co ty jesz? jakoś nie moge znaleźć twojej diety a twoje wyniki jak juz pisalam mnie powalaja ja jakoś mam problem z ulozeniem dietki i wzoruje sie na innych a twoja tajemnice z checia bym poznała :) pozdrwiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ok, tematy okresowe... wpadnę później

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Tancerka tluszecze odpowiednie w diecie masz?
Jaka masz temperature?
a ten terama line to po co teraz? na prawde najmocniejsze "spalacze" podwyzszaja metabolizm o 3-5%max wiec co to jest (ok 50kcal dzinnie), nie warte zadych pieniedzy bo dieta daje o wiele wiecej. Ale skutkow ubocznych trudno przewidziec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Tancerka wszystkiego najlepszego z okazji Mikołajek:):) Mnóstwa energii i super samopoczucia:) Pewnie w pracy byłaś, więc dobrej regeneracji życzę:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
obliques, mija miesiac I TYDZIEN mojej diety dzisiaj.
Zauwazylam ze mam badzo przesuszoną skórę na twarzy i mam zahamowana produkcje loju poniewaz nie wchlania mi sie witamina A i E- za malo tluszczu mam w diecie.

Czy mogę obiciac 20 gram bialka i dac zamiast bialka 10 gram tluszczu wiecej - tego zachowujac ta sama ilosc kcal? u mnie kcal to 1800...

nie chce zwiekszac kalorii ale teraz bede trenowac tylko 3 razy w tyg bez treningow tanecznych przez pracę...

takze biala chyba az tak duzo nie potrzebuję

dzisiaj wrocilam z pracy o 7 rano i padlam! 12 godzin na nogach.
wstałam o 12 i zaczelam od razu jeść pokarmy z diety.

mierzylam się - wszedzie centym etr wiecej- nie wiem dlaczego.
moze utylam?

ale okaze się na koniec grudnia .

ale powiem wam ze zmiescilam się w spodnie w ktore 3 miesiace temu nie wchodzilam nawet nie chcialy mi przez uda przejść ale jak już je wtargałam na siebie tak ze nitki pekaly to zxeby sie dopiać brakowało mi dwóch pięści a wczoraj je zalozylam i jeszcze mialam luz w pasie

czlowiek jak głup się cieszy!

boję sie jednak ze rozwale metabolizm sobie przez te nocki.
jutro ma wolne i zjem normalnie o 8 :30 ale dzis posilek pierwszy byl zaraz po przebudzeniu czyli w poludnie...


WSZYSTKIM ZYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJ Z OKAZJI MIKOLAJA! ILE ROZG DOSTALISCIE ?

ELAINE DZIEKUJE BARDZO :-* I WZJAMENIE!

Zmieniony przez - tancerka25 w dniu 2009-12-06 18:14:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
50 pare g tluszczu w diecie to nie jest malo i absolutnie nie ilosc ktora powoduje "zahamowanie produkcji loju i niewchłanianie czegokolwiek)... To wychodzi ok 30g w dodanych, jadlas tyle? Wina moze lezec w zlych proporcjach tluszczu.
Ale sprobuj jeszcze dodac tluszczu.
60x2=120g mozesz zejsc do takiej ilosci bialka, mozesz tez czesc z bialka czesc z wegli zabrac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla początkującego.

Następny temat

Pomoc dla nowego, wyrzeźbienie sylwetki.

WHEY premium