SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niemożliwe staje się możliwe!moja walka z brzuchem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Tancerko rewelacyjne efekty po 1 miesiącu W talii i pasie zgudbiłaś kawał tłuszczyku - zatem zgodnie z tematem - walkę wygrywasz
Waga Ci nie potrzebna, ważne są centymetry, a właściwie ich brak
Zgadzam się z Obliques - dokładnie takie efekty powinny Cię jeszcze bardziej zmotywowac do działania!!! super - gratuluję
Zyczę zatem kolejnych sukcesów i zadowoloenia z ciałka, no i oczywiście siły i wytrwałości
pzdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
słuchajcie nie wiem...dziwne ze mnie stworzenie , widzę efekty ..coraz cięzej przychodzi mi to jedzenie , zaczelam troche uzywac papryki slodkiej...
teraz nie bede w ogole brała spalacza tluszczu...
tez nie wiem ile on dał a ile rzeczywiscie dieta i cwiczenia

uzywam sobie slodziku do twarogu cynamonu i ryzu brazowego.

obliques tak też zrobię ...

bzykudg-gofry z dzemem? brzmi rewelacyjnie! zaraz zajrze do kuchni sfd

zyrafcia..
ja ciebie podziwiam ze tyle wytrwałas, nie pomijajac obliqies anekraj i innych osób.

dieta jest ciezka bo organizm mzaczyna teswknic za dawnym jedzeniem.
ale nie chodzi o slodycze. bo do tego nie mam ciągot.
mam ochote a to na parówkę a to na zapiekankę z piekarnika.
wiem ze to sa rzeczy nie zdrowe ale mimo tego organizm pozywilby się z chęcią.

ja muszę coś wymyslić innego z kurczakiem-jakis sos do niego bo ciągle jem suchego lub w pomidroach.

czy przyprawę curry mozna uzywać na redukcji?


Zmieniony przez - tancerka25 w dniu 2009-11-30 13:45:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
https://www.sfd.pl/Gofry_dla_pakerów-t443767.html

Tutaj masz gofry, ja smarowałem je dżemem Materne Light, tym z niebieską zakrętką.

Co do sosu do kurczaka, to ja robię czasem czosnkowy w/g przepisu adzika. Nie pamiętam teraz wszystkiego ale mniej więcej wygląda to tak:
- jogurt naturalny
- kilka ząbków czosnku (w zależności jak mocny chcesz mieć)
- przyprawa curry
- przyprawa Knorr Sos czosnkowy
- i tutaj jeszcze było coś do smaku, ale nie pamiętam co...


Jeśli chodzi o sos do ryżu/makaronu to kupuję pomidory w puszcze, rozgotowuję je w garnku dodatkowo rozgniatając, wkrajam paprykę, pieczarki itd. Sosik pierwsza klasa z samych warzyw

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Gratulacje, piekne wyniki po perwszym miesiacu. Teraz sie nie poddawaj, po takim rewelacyjnym poczatku bedzie jeszcze lepiej i juz latwiej zobaczysz. Powoli sie przyzwyczaisz do jedzenia.
Milego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
bzykudg myslalam ze na redukcji nie mozna takich przypraw sklepowych
ale widzę ze curry mozna to sobie bede doprawiac kurczakosa.
ciagle jadlam ziola i pieprz i sol.

tygrysku podbno z kazdym miechem chudnie sie wolniej
dzisiaj usmazylam kurczaka na oliwie (wliczona w diete) zamiast ugotować, nic sie nie stanie chyba jak raz na miesiac usmaze?
nie wytrzymałam już tego samego suchara kolejnego dnia.

sos wyprobuje bo kupilam juz czosnek

ale dzieki diecie sie cera poprawia!, w ogole nie uzywam pudru.
zrobila sie całkiem gladka. widac od razu na cerze jak ogromny wplyw ma to co zjadamy....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
TANY gratuluje Ci wykopanych centymetrów, świetne wyniki i bardzo się ciesze YUPI
Moja psyche tez mnie męczy i zadaje głupie pytania ale z pewnością z każdym tygodniem będzie łatwiej chyba
Teraz uciekam z roboty, ale zaklikam jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
tancerka, można nie można, wszystko jest dla ludzi . Ja tylko starałem się unikać glutaminianu sodu. Uważaj też na długie smażenie na oliwie, wydzielają się wtedy jakieś toksyczne związki.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
dzięki faluś! wiesz ze ja tez za Ciebie trzymam kciukosy od samego początku.
dzisiaj był nowy trening ale na większe partie miesniowe zwieksze powtorzenia 20, 15, 12

cięzko dziś było zwłąszcza ostatnie podnoszenia.

bzykudg -wszystko jest dla ludzi ale z umiarem
dziś smazyłam bo mi się tak chailo ale juutro znowu to samo..czyli duszenie na wodzie.

dzisiaj jadłam szpinak z czosnkiem i takie ostre żarcie mi wyszlo ze az musialam popijac bo pieprzu mi sie sypnęło i mało tego jeszcze ten czosnek swiezy zaostrzył smak.
dobranoc wszystkim! do jutra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
dopiero teraz zobaczyłam podsumowanie miesiąca:D i powiem jedno- WOW:):):)

Tancerka poleciałaś z centymatrami, że hej:D GRATULUJĘ:) :*

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Tany i juz mamy grudzień dobrego dnia i pozytywnych myśli i tylko takich, buziaki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla początkującego.

Następny temat

Pomoc dla nowego, wyrzeźbienie sylwetki.

WHEY premium