SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niemożliwe staje się możliwe!moja walka z brzuchem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Przez Pielgrzyma też nie przeszłam ale muszę wrócić z perspektywy czasu wszystko się zmienia, Zahir czytałam ale miałam mieszane odczucia trzeba wrócić do niej . Ostatnio czas spędzałam z wampirami „Twilight” no coś jest w tej sadze że się te książki wręcz pochłania od razu i przy okazji zaraziłam nimi koleżankę z pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
wiuesz ze ja tez mialam mieszane odczucia co do zahiru? zwlszcza pod koniec...najpierw mialam mysl ze on odpisuej swoja historie,..a potem ze tylko rzeczywiscie to jest wymyslone i pisane w pierwszej osobie natomiast po koncowce ksiazki nadal mam watpliwosci...

co to za ksiazka o tych wampirach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Co do Paulo Coelho to macie moje drogie specjalistkę


Bo pisałam pracę lic na temat" Pokrewieństwo idei zawartych w twórczości Heraklita i Paulo Coelho"


Znam jego książki na pamięć, każdą jedną



;)


Banalnie proste, język kaleki a jednak ma w sobie magię." Wojownik Światła" był mi nadzieją gdy chorowałam;)


Twilight czytałam wszystkie tomy, film oczywiście oglądam a muzyka Cartera Burwella ( nawiasem mówiąc, haha, że akurat on się zdecydował ją skomponować- ja go uwielbiam) jest u mnie na stałe w repertuarze:)


Miłego dnia tancerko. Ja też spędziłam sama walentynki ale nie rozklejam się :D

:*

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Oglądałem Nine i podziękował Dobrze, ze do kina nie poszedłem
Trenuj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
Hello Tancereczko:)

Co do Nine to na pewno warto dla samego widoku Penelope tańczącej w bieliźnie.:D Uwielbiam ją.

Pozdrawiam i życzę dużo energii na cały tydzień

Zmieniony przez - LukRecJa w dniu 2010-02-15 15:39:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172


no penelope fenomenalna jest!
jest po prostu rewelacyjna, jedna z najseksowniejszych aktorek moim zdaniem.

oo ewelka to widze ze mamy specjalistkę
a co sadzisz o zahirze? bo ja mam tak jak pisalam mieszane odczucia przeczytwaszy te ksiazke zwlaszcaa po koncowce samej....

DZISIAJ BYŁ SILOWY- wyjatkow ciezko mi wszystko szło. ale sprezylam sie i razem z interwałami caly trening zajal mi 1, 5 h.


DZIEISJSZA DIETKA:
Iprzedtreningowy: jaja 180 g jablko 100 g ogoras zielooony
II odzywka jablko 70
III kura 300 burak 100 oliwa 12 groszek zielony orzechy wloskie 20g orzechy laskowe 10 g
IV kura 150 oliwa 8 g laskowe orzechy 16 g
V twaróg poltlusty 80 g rzodkiewka 60 g

kcal 1717 BTW 162/90/65

przy mojej wadze dziennik vitalmax na redukcji i tak mi liczy 1700 kcal...


zabieram się zaraz za malowanie
dziewczyny czy ja moglabym miec do was prośbę- taką nietypową?

moglybyscie mi wyslać foto waszego jednego oka niepomalowanego z bliska, aby bylo wyrazne zrobione przy swietle dziennym?
jedno oko mi wystarczy ....bo potrzebuję skompletowac rozne rodzaje oczu zeby je opisać
i dobrać do nich odpowiednie cienie , kolory.....

Zmieniony przez - tancerka25 w dniu 2010-02-15 17:28:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
O tak to ja wyśle jestem piwno-oka Fajnie że na siłce byłaś i widzę że czas nieźle skróciłaś, gitara

Bo ja normalnie jadę na 1800 kcal a co piąty dzień ładuję do 2000 kcal i chodzę przejedzona

Zmieniony przez - Fala23 w dniu 2010-02-15 17:43:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
dziekuję moj maila [email protected]
wyslij wyslij mi.... ja ci powiem za to jakich cieni najlepiej uzywac ajkich unikac jakie kolory ci najbardziej pasują czy cieple czy zimne

dziekuje!!! tylko musi byc wyrazne oczko.

moze ja tez powinnam ladowac się? a jak się ladujecie? weglami?
aaa i jeszcze czemu to sluzy? podkreca to metabolizm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
Hej tancerka25... tutaj ta od czita amadi zwana przez Ciebie amandii


Oko do kiedy trzeba Ci wysłać?? Tuszu na rzęsach też nie może być?
Jak chcesz niebieskie to muszę zrobić zdjęcie w dzień......... a jak zielone to zrobię w świetle sztucznym co wybierasz?

pozdrawiam Cię gorąco

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
jak mi się uda to cyknę;)


ja mam ciemnozielone z żółtymi wstawkami, w świetle sztucznym tak ciemne, że praktycznie jak czarne

:):)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla początkującego.

Następny temat

Pomoc dla nowego, wyrzeźbienie sylwetki.

WHEY premium