SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niemożliwe staje się możliwe!moja walka z brzuchem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
ja wieczorami staram sie tlustego nie jeśc raczej w pierwszej częsci dnia w postaci migdałow i orzechów, fakt nie jadłam ostatnio ryb ale za to oliwę jadłam do godziny 16, potem tluszczu nie jadlam bo trenowałam.

a czy w zwiazku ze zmiana pracy powinnam zwiekszyc kcal , bo rzeczywiscie aktywnosc fizyczna sie zmienia...???

na wozek nie trzeba się składać
ale przeraża mnie to , zwalam to na spalacz tluszczu po prostu ;-P

militia na samym poczatku pierwsze moje wpisy na blogu -tam masz rozpisana dokladnie moja dietę

Zmieniony przez - tancerka25 w dniu 2009-12-06 18:35:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Tancerko wszystkiego najlepszego z okazji Mikołajek chociaz juz go coraz mniej W pracy widzę masz ostro ale napewno wszystko sobie dopasujesz i wyregulujesz. Pozdrawiam gorąco, buziaczki

P.S. Właśnie skończyłam oglądać film "Kac Vegas" usmiałam się jak nigdy jak będziesz miała czas to polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ja bym ten spalcz odstawila, w ogole przy braniu suplementow jak sie cos dzieje to mozna w ciemno na to zwalac i jest duze prawdopodobienstwo ze trafisz, stan skory w szczegolnosci

Osobiscie uwazam, ze nie powinnas traktowac treningow z taca, biegania itd jako treningow i jesc normlane zbilansowane posilki caly dzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
odstawie spalacz zwieksze tluszcze o 10 gram zabiore białka 20 gram i tak mi wyjdzie :

B 140
T:70
W:160
kcal: 1833

jesli w pracy bede miec nocke i bede opadac z sil to marales mi doradzał zebym wtedy odzywke bialkowa wypila .

z treningow silowych i biegania nie zrezygnuję chocby sie palilo i waliło.

spalacz odstawie. przynajmniej oszczedze watrobę troszkę.

ja treningi silowe traktuję jak treningi i bieganie dodatkowo jako aeroby.

Dzisiaj jem pieczonego lososia w pomidorze, ide do sklepu po szamkę


falus dziekuję rozgi nie dostalam zadnej, wiec chyba bylam grzeczna! a jak u ciebie?

obli- a moze ja za duzo wody pije i wyplukuje wszystkie witaminy zanim sie wchlona? ja pije 3 litry wody dziennie i 0,5 litra herbaty zielonej

Zmieniony przez - tancerka25 w dniu 2009-12-06 19:03:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
no rózgi już nie dostaniesz b po północy...
nie no lajt. dobrz esię sprawiasz wyniki na minus jednak więc jak tu karać?

pozdrowka!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Cm wiecej moze zbierasz wode przed okresem? Wazne ze wlazlas w spodnie wiem ile to frajdy sprawia ja ostatnio po zakupach ciuchowych mialam usmiech wariata przez tydzien

Milego dnia

Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2009-12-07 07:59:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Tany dużo siły, energii i zdrówka Ci życzę aby ten tydzień był łatwiejszy. Pozdrawiam gorąco, buziaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Tancerka co do skóry, to na pewno wpłynęło na nią branie spalacza, zmiana diety i zapewne ostatnie stresy :)

Miłego dnia jak zwykle :)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
oj dziewuszki moje kochane!
dzis się zmierzyłam i ten centymetr mniej z powrotem jest, czyli jednak warto mierzyc sie na koniec miesiąca

mam wrażenie ze na diecie jestem od pół roku- tak się to wolno ciagnie.

Lu ja po 24 to już przechodziłam w głębszy sen

tygrysku- dziś wyjme jeszcze jedne spodnie, ktore kiedys na mnie wisiały i zoabcze ile mi jeszcze do nich brakuje.
Co jak co ale ja wszystkie spodnie 2 miesiace temu oddałam mamie bo wciagnac na siebie nie moglam
dobrze ze nie kupowałam nowych, bo teraz by leżały.

faluś- Tobię zycze dzis energi z reszta zaraz cie nawiedzę!

elaine- racja. teraz mam sapalacz do odsprzedania - może ktoś chce?

to był żarcik, nie bedę wam tego badziewia wciskać

Dzisiaj wolne mam od pracy to wieczorem na silkę idę! wiiiiiiiiiiiiiiiii



Zmieniony przez - tancerka25 w dniu 2009-12-07 11:02:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Tany i jak było wieczorkiem na siłowni pozdrowionka z rana ślę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla początkującego.

Następny temat

Pomoc dla nowego, wyrzeźbienie sylwetki.

WHEY premium