SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niemożliwe staje się możliwe!moja walka z brzuchem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Ta, zaby tylko ktos uslyszal co ja sobie wmawiam to by sie zalamal :)
I ty mowisz ze otrebow nie przelkniesz a teraz czytam zoladki, no nie to troszke nie tego dla mnie (chociaz na twoim talerzu ladnie wygladaja), jakos wnetrznosci do mnie nie przemawiaja. jedyna taka rzecza jaka zjem to nerki ale tylko i wylacznie zrobione przez moja ukochana babcie :) Ale jak to mowia co kto lubi :) Moj sie naprzyklad zajada malzami a ja nawet zapachu nie zniose (musze wychodzic z domu, albo on )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Kurcze ale Cię wywiało nie mogłam znaleźć Ej to ty pysznie dzisiaj miałaś mniam Ja standardowo piekłam wczoraj kuraka w rękawie, następnym razem jakieś warzywa wsadzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
malze....nigdy nie jadłam:D w ogole owocow moza nie probowałam...

a przeprszam kalmary probowałam wstyd sie przyznac ale zamiast miesa zjadlam cos innego i wiecej nie probowałam...

dzisiaj bylo mniamuśno!
bo jedzenie jakis smak miało
faluś zycze ci energiii na siłowni

jakie warzywa jadasz z kurczakiem?mas zjakis psoob na przyrzadzanie kurczaka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Mino tej cholernej alergii kurczaka uwielbiam i mogę go jeść, taki pieczony najlepeij mi smakuje, gdzieś 15 min przed końcem rozcinam rękam i polewam go wodą 3/4 szklanki aby uzyskać wywar. Kiedyś zrobiłam z suszonymi śliwkami

Dzięki energia się przyda na max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
Oj żołądki - dla mnie nie do przełknięcia.

Fala alergię pokarmową masz na kurę? coś jeszcze Cię uczula?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Jestem strasznie ciekawa czy zrobilas pizze, miala byc w srode chyba? Musze ze pozalic ze moja dzisiaj zniknela z lodowki, jak sie dowiedzialam to dla jej dobra >bo by sie zepsula< :) ech.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć tancerko od rana wpadam do każdego życzyc miłego dnia i dobrych wibracji, buziaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
cześć dziewczynki!!!

DZISIAJ WIELKI DZIEŃ A MIANOWICIE DZIEŃ Z PRZPEYSZNĄ PRZEMNIAMNUŚNA PIZZĄ!!!!!!!!!!!!!!

ZYJĘ GODZINĄ popołudniową!!!!!
zjem ja po poludniu bo bede pop normalnych posilkach dietowych to zjem jej mniej

dziaiaj tez napiłam się kawy zbożowej do sniadania-oczywiście wliczę to do diety
także dzisiejszy 18 dzien diety to dzień święta dla zolądka!

wkleję foteczki oczywiście

tygrysku jak mialabys miec potem sensacje zoladkowe to nawet dobrze ze znikneła hi

faluś miło tak z rana ze nas odwiedzasz...
zycze ci by ten dzien minal bardzo szybko i zebys sie nie przeracowała szkoda zdrowia! sasasa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
tancerka rozumiem, że wklejasz foteczki pizzy, by nam narobić smaka?:):):):)


Życzę smacznego:*:*:* I naciesz się tym dniem:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Właśnie my się nacieszymy tylko wirtualnie Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla początkującego.

Następny temat

Pomoc dla nowego, wyrzeźbienie sylwetki.

WHEY premium