SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niemożliwe staje się możliwe!moja walka z brzuchem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
No bardzo ladnie kolejne spodnie pokonane Gratulacje ladna rozpiska. Super lecisz jak burza, waleczek szybciutko zniknie i pozniej juz tylko (lub az) uroki trzymania wszystkiego w ryzach.

Milego wieczorku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
ale drazni mnie dalej mój wał wiece co? zauwazylam ze wyglad brzucha sie zmienil...tu sie splaszczylo a tu wystaję...tu gdzie te kosci teraz mi tluszcz zostal i dziwnie to wyglada...jakbym w ogole nie schudla - przynajmniej ja mam takie wrazenie....

grunt ze spodnie dobre a waga dalej ta sama...ach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Tany twoją miarą suksesu są kolejno pokonywane spodnie Gratuluję Ci i nie martw się tym małym wałeczkiem wszystko sie ładnie ukształtuje tak jak to sobie zaplanowałaś. Buźka i trzymaj się cieplutko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
falka ciebie tez to czeka! jeszcze troszke czasu tylko uplynie- zobaczysz...


jestem taka glodna ze az mnie zasysa....ide spać...pierwszy raz mam tak od dawna az mnie boli zoladek z glodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
to jedz białeczko:):)

Miłego dzionka Tancerko:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześc Tany ale się ładnie ustawiłyście od rana, nie musiałam WAS szukać Dobrego dzionka i tez energii na full, Elaine ma rację trochę twarogu nie zaszkodzi przed snem, buźka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172




]kochane zrobilam fotki i porownałam...wstawie dwie ...

moze szału nie ma mimo iz centymetr pokazuje co innego, ale po ciuchach widzę róznicę, wchodz we wszystkie spodnie za wyjatkiem jednych
ale moj cel to wejsc w nie po kolejnych miesiacach redukcji jak juz sie zregeneruję ...
mozecie obaczyć.

tak jak kiedys pisalam nie zalezy mi na tym aby bylo widac miesnie brzucha ale byloby super gdyby się udalojak nie - deska mi wystarczy
zdjecia robione zaraz po przebudzeniu tak jak tamte.

jeszcze sporo do poprawy w dole brzucha- tak jak wspominalam we wczesniejszych postach są wałeczki.

jeszcze 3 tygodnie i 3 dni redukcji mi zostały...


wiecie moze jak dopisac mozna cos w temacie?

Zmieniony przez - tancerka25 w dniu 2010-01-07 10:14:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
No to na podobnym etapie jesteśmy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
jest dobrze

brzuszki katuj jak chcesz mieć fajną kostkę:
-klasyczne
-spięcia
-w zwisie na drążku
-russian twist

różnie/mieszaj
po 20-30powt.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Kochana Tany ja nie wiem gdzie ty widzisz te wałeczki fajna zmiana na zdjęciu jak ty to mówisz sexi-flexi, buziaki mała
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla początkującego.

Następny temat

Pomoc dla nowego, wyrzeźbienie sylwetki.

WHEY premium