SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niemożliwe staje się możliwe!moja walka z brzuchem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
hej to Tancerko:):)


ja też złapałam plusy we wszystkich wymiarach :D

więc nie jesteś sama:):)

Miłego dzionka i siły życzę:*:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
zyrafka-liczę na to ze to jelitka w sumie jadlam tez maczne rzeczy a ja na diecie unikalam glutenu
jak tam twoj sprzecik do cwiczen?

odinku- wlasnie musze zobaczyc na tubie, bo niedlugo czeka mnie sila rzeczy cwiczenie w domu.

tygrysek: nie oszukujmy się- nabrałam ti i tam
jedyne pocieszenie ze nie wszedzie nabrałam talia bez zmian co mnie cieszy najbardziej. w spodnie wchodze jeszcze
zima rzeczywiscie nie sprzyja odchudzaniu ale na wiosne beda tlumy na silowni bo pojawią się tak zwani ogórkowi sezonowcy- miesiac dwa i znowu opustoszeje.
po za tym zaczna sie warzywa powoli i owoce bedzie wiekszy wybór i wszystko bedzie smaczniejsze
tygrysku czy ja dobrze wycztalam ze ty jestes z anglii?
bo jesli tak to bede miec do ciebie pytanie odnosnie kosmetykow ktore tam sa.

sniadanko zrobilam ale w ogole nie moglam przerwocic na druga strone tego omleta i malo tego ze wyszla mi z tego jajczneica z twarogiem.
moze twarog mial za duzo wody? wzielam dokladnie z przepisu zyrafki u ciebie z bloga. rozbabralo mi się wszystko ...



ewelka- no to witaj w klubie, jest cel zrzucic to

DZISIEJSZY TRENING: bardzo cięzko szly mi interwały i biceps zrobilam 16/14/14 a powinno byc 18/16/14 ale nastepnym razem bedzie lepiej.
czlowiek tydzien nie cwiczy i miesnie zamiast nabrac sily to ją tracą.

DZIEIJSZA DIETKA:

1 twaróg 125, jablo 50 g, 2 jajka,oliwa 5 g
2 karkowka 280 g, cebula 80 g, pieczarki 80 g, groszek zielony,oliwa 7, jablko 50 g, ogorek zielony
3kura 150g groszek zielony
4 kura 170 g brokuły
5 twarog 70 g jajko 60 g

razem: BTW: 160/84/90 kcal 1760





Zmieniony przez - tancerka25 w dniu 2010-01-27 15:22:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
OOOOO groszek

Jaki mialas twarog? Ja poltlusty bo jesli wuzylas chudy to on ma chyba wiecej wody, moze przez to? A no i to jablko do srodka chyba nie najlepiej.

Juz nie dlugo bedzie sloneczko, spacerki, rowerki bedzie ok. U mnie teraz jest sporo osob po noworocznych postanowieniach, ale ze jakis czas im przejdzie.

O co chodzi z kosmetykami? Tylko latwe pytania bo ja sie zupelnie nie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Talerzyk znajomy ładnie się wszystko komponuje kolorystycznie. Sezonowcy faktycznie ciekawe ile u mnie ich przybedzie. Trening był i bardzo dobrze czyli jedziesz juz na całego Buziaki i miłego wieczoru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
tygrysku poltlusty twarozek mialam...ale dziwne ze mi sie rozpadło...
ja kupuje taki 1 kg za 11 zł bo bardziej sie oplaca

chpdzi mi o to zebys mi porwnała marke rimmela czy tam tusz jest tanszy od tych ktore sa w polsce?
ja bym ci podala nazwe a jakbys byla w sklepie kiedys przy okazji czy moglabys mi sprawdzic?

i czy kosmetyki tak ogolem sa tansze?

faleczko a wiesz jakie dobre bylo? uzylam przyprawy z grilla do tego wszystkiego i karkowka tak samkowala jak w lecie (rozmarzylam się
jeszce bedziesz narzekac na brak sprzetów na silowni jak wiosna przyjdzie


ide jesc ostatani posilek a potem oglaadam blaski i cienie transplantologii

w ogole ostatanio zauwazylam ze zmienia mi się wszystko...zaczelam ogladac filmy przyrodnicze ktorych kiedys nienawidzilam.
czyzbym była żżżżąąąąąąąądna wiedzy ?



Zmieniony przez - tancerka25 w dniu 2010-01-27 23:02:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Łączysz się z panią naturą i wraźliwcem się stajesz. W tak krótkim czasie tyle emocji człowiek przeżywa że przemiana wewnętrzna jak najbardziej możliwa. Buziole i miłego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
jestem juz po porannym aero na czczo - 45 minut wchodzenia i schodzenia po schodach.
Zgrzałam się. ABS II tez zrobilam.poziom I
Dziś przypada mi tabata jeszcze ale mam ogromna ochote zamiast tabaty isc poplywac na basenie i chyba się skuszę!

DZISIJSZA DIETA:
I chlep pelnoziarnisty schulstand 2 kromki -58 g ser gouna tlusty 30 g, pomidor 60 g, 2 jajka na miekko =120 g
II smazona karkowka 140 g cebula 35 g pieczarki 40 g oliwa 5 g kapusta kiszona 100 g
III j.w+ pomelo 210 g
IV filet z mintaja z piekarnika 265 g marchewka 100 g
V filet z minataj 265 g jajko 60 g

basen wygrał. potem sauna. maseczka na twarz i oliwka na ciało.
trzeba sie zrelaksować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172


Dziś była karkóweczka smazona oraz mintaj wiec wrzucam zdjatko,

poplywalam 30 mi nut na saunie byłam i relaks pelna parą

zapomnialam napisac rozkladu: BTW : 162/80/92 1760 kcal.

Dzieki temu ze jem 5 posilkow a nie 6 mam mneij roboty i chodze bardziej najedzona

milego wieczoru wszystkim zycze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Hej czy dobrze widze ze twoje pudelkowe sa w foli? Moze zalatw sobie pudelka to bardzo praktyczna sprawa.

Chcesz ceny konkretnych produktow? Daj mi na maila liste, wydaje mi sie ze ceny beda porownywalne.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
hahah zamiast chleb napisalam chlep

dobrze tygryslu chodzi mi o jeden tusz do rzes sprawdze w rosmanie dokladnie nazwe i ci powiem

zapiekam sobie te rzeczy w piekraniku...z pudelek tez korzystam Pati jak jestem w pracy
patka?
a ty uzywasz tez piekarnika? jak czesto smazysz na reduckji? keidy fotki swoje wrzucisz jakies?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla początkującego.

Następny temat

Pomoc dla nowego, wyrzeźbienie sylwetki.

WHEY premium