SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niemożliwe staje się możliwe!moja walka z brzuchem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
lu ja tez niedlugo bede robic sobie wlasny kremik
wychodzi podobno taniej prawda?

grant jest przepyszny...jeszcze mi na jutro zostalo...
obli- ja to mikolaja musze poszukać jakiegoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
czy ja wiem czy taniej...
żeby zrobić swój krem trzeba zaopatrzyć się w mnóstwo skladników, zlewki, miarki skalowane, mini miksery itd. na początku wydałam1000zł na osprzet i wstępne składniki. Póki co inwestowałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Tany wpadam do Ciebie z rana życzyć dobrego humoru, trzymaj sie ciepło i uważaj pod nogi bo nieźle sypie, Buźka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Tak z kremami wlasnorecznierobionymi... Idzie sie do apteki i nie sprzedadza 5g czegos bo nie... a w sklepach chemicznych to tak, ale na kilogramy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Lu czyli będziemy po prostu zamawiać własnoręczne kremy od Ciebie:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
heheh Elaine nie wyrobiłabym z czasem.;)
Mnie wszystko uczula, mało co działa na mnie więc musze sama kombinować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Kremy robic smemu? Hmmm nie wpadla bym na to fajny pomysl ale penie nie jest takie proste. Ja i tak malo tego uzywam pewnie daltego widac juz zmarszczki

Sie zapytam kolezanka byla sie badac?? Wizyte chociaz ma?? No bo przyjade i bede krzyczec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Tany jak dawno mnie to nie było aż od wczoraj. Zimno na dworzu wię pewnie klientela Wam się zwala kumuluj energię
I tak jak wspomniała Pati zdaj relację jak tam sprawa o tej sprawie Buziaki trzymaj się ciepło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
cześc dziewczyny
wczoraj wypilam czerwone wino...jako ze nie piję tak w ogole to sie nabrzdryngoliłam jak dziki osioł..mala ilosc wystarczyła by mna na dobre zakreciło

Dzisiejsze menu:
I migdały 10 g jaja 120 g, pomidor 100 g , slonecznik prazony 30 g
II jogurt naturalny 135 g, pomarańcza 170 g, platki zytnie 46 g, odzywka bialkowa waniliowa 35 g


III udko z kurczaka bez skory 230 g, ryz 50 g

IV salata 30 g, rzodkiewka 100 g, jaja 120 g, orzechy wloskie 20 g , piers 100 g, papryka czerwona 50 g



V piers 100 g
ryz brazowy 50 g

VI piers z kurczaka 76 g
szpinak 126 g

powiem wam ze na imprezie w pracy probowalam kilku dań po troszku byly dobrze przyprawione i smaczne -po troszku , gdzies tez przewinal sie gulasz z chili-bardzo smaczny.

Niesteyty skonczylo się ogromną zgagą, bólem brzucha, myslalam ze mi go rozerwie,,wzielam 4 tabletki do ssania renie ale malo pomoglo...z kazda minuta czulam jak mnie wzdyma w zoladku , kwas czulam az w buzi...i skonczylo sie to dla mnie wymiotami

tragedia , mog zalzdek nie przyjmuje juz normalnego jedzenia. Takze w wigilie nie jem niczego innego z po za diety, nie chce tego przezywac po raz drugi...


...jutro bede 24 h n nogach. w poniedziałęk w pracy od 8:30 do po 24.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
drobna rada (ale proszę nie uważaj jej za wiążącą) - jak tak BARDZO boli i tak bardzo ŹLE się czujesz to niekiedy nie warto się męczyć i szybko łyknąć środek przeczyszczający.

poza tym wiadomo, że ukł.pok trochę jest "nieprzygotowany" na nowe jedzenie, normalka

i trzymaj się mocno! bo ciężko pracujesz

Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2009-12-18 18:39:13

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla początkującego.

Następny temat

Pomoc dla nowego, wyrzeźbienie sylwetki.

WHEY premium