SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niemożliwe staje się możliwe!moja walka z brzuchem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Hej, hej.
To na zdjęciu to jajecznica? Z pieczarkami? I da się zjeść?! :) Ja zwykle jadam ze szczypiorkiem lub ew. awokado.
A groszek jaki jadasz?, konserwowy? I powodzenia i w pracy, i na treningu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
lencia ja jadam groszek zielony mrozony bo ten konserwowy ma cukier wiec odpada.

wreszzcie mam chwile zeby sie wpisać ale wolne dopiero mam w srode...
nie wyrabiam przez tą pracę.
dieta byla trzymana w 100% oprocz wczorajszego dnia jkiedy bylam na noc w pracy i zjadlam ciastka w czekoladzie oraz grilowane ziemniaki z piersia kurczaka do tego warzywa...i pomidory i ser mozarella i do tego kawalek bułki- bialej!!!
dziś dieta w 100%....ta praca mnie wykancza wiem ze pisze ti juz chyba setny raz ale jak mam taka ciezka sobote ze ejstem do 6 rano to nawet kury mi się nie chce....wole wtedy nie jesc nic bo jak zaczynam jesc to jem wegle..

bylam tez na rowerku na 20 minut oraz na gdzinnym spacerze bo slonko pieknie swiecilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem, co to znaczy wykańczająca praca. Ale przecież ważniejsze jest co innego i jakaś tam praca nie może wszystkiego zepsuć prawda?
Trzymaj dzielnie dietę i nie daj się

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Tany odpisałam Ci u siebie i jeszcze raz tu wklepię, nie zawieszaj dziennika plisss nawet raz na tydzień daj jakies podsumowanie i tez będzie dobrze, bo ta nasza stara paczka się rozlatuje Buziole i dobrej nocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
kochane moje nie dostlam ani jednego zdjecia oka! i czekam nadal

asariah...wlasnie przez ta pracę nieraz nie zdazam zjeść..
ale staram się...noi zdarza mi sie ze podjadam...

jak to sie rozlatuje? a kto odpadl? wiem ze laurynka nie prwadzi juz blogaska...

moze bede zagladać ,...ale na prewno do ciebie... widzisz falka zoabcz jak ja mam czas w kratkę..to w kratkę bede tu pisac

zycze dobrej nocki

dzieś było 1700 kcal B162/T 90/W 60
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
O i już są jakieś cyferki to pisz w kratkę ale pisz Dobrej nocki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
Wysłałam Ci oko 16 lutego na maila którego podałaś w dzienniku.
Przed chwilą wysłałam jeszcze raz (napisz czy dostałaś).

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
jeeeeeeeeeeeeeeeeeest juz ci odpisalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
dobranoc

Zmieniony przez - amadi w dniu 2010-02-22 00:18:47

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Tanusia nie zawieszaj dziennika:(:( My Ci tu pospamujemy chociaż od czasu do czasu. Będziesz miała motywację i jak pomyślisz o dzienniku, to będzie Ci od razu lepiej:*

Miłego dnia:*

:):)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla początkującego.

Następny temat

Pomoc dla nowego, wyrzeźbienie sylwetki.

WHEY premium