SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niemożliwe staje się możliwe!moja walka z brzuchem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 102432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4159
Cześć tancerko! Zagladam do Ciebie i życzę miłego dnia

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Głupi mam organizm jak coś dobre i pożyteczne dla zdrowia to odrzuca ale jeszcze go wychowam A to grejpfruty faktycznie wspomagają odchudzanie bo prawie we wszystkich gazetkach o tym kraczą. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no wiesz sa badania stwierdzjace taka zaleznosc, ale nalezy zawsze brac je przez palce bo nie uwzgledniaja wszytskich czynnikow, najczesciej sa to badania w stylu ktos je a ktos nie i ci co jedza okazuje sie ze procz tego ze jedli to jeszcze odruchowo trzymali diete
W kazdym badz razie, ze wzgledu na wiele wlasciwosci, grapefruity sa warte jedzenia nawet jezeli nie bedzie z nich korzysic w temacie odchudzanie. jezli oczywiscie uwzgledniamy owoce w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
A to jak z tymi kremami odchudzającymi, kobitki mówią że pomagają ale jak się wgłębić w temat to jeszcze zaczęły ćwiczy i dietować ale z całą pewnością to ten rewelacyjny krem pomógł
Tak na początkującej redukcji to do jednego posiłku owoce można dodawać? (Męcząca się już robię )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
oooo laurynka! ty zyjesz! eureka! wreszscie sie pojawilas
witamy witamy

obli- nawet mlynka do kawy nie mam ale mam sposob, pojde do pracy i przemiele sobie cale siemienie lniane albo zakupie mlynek...
tak w ogole to marzy mi sie blender
dzisiaj zjem 20 gram tluszczu wiecej odejme wegielki..
tak w ogole to od dwoch dni jem tyle warzyw -przedtem skupialam sie na kurze i na kaszy...
jutro zjem calkiem bez chleba- tak w ogole to mnie do niego nie ciagnie...
a myslisz ze te sonko z ryzu brazowego są ok?

platki zytnie bez niczego są po prostu okropne. gorzkie i ohydne.

a co powiecie o pomaranczach? mam w domu takie soczyste slodkie...
i granat kupilam

falka...kremy- uwielbiam ten temat poniewaz studiuje kierunek z nimi zwiazany hihihih
jak kupujecie krem to doradzam kupowac ten tanszy
ma lepsze dzialaanie niz te drogie kremy
a jak chcecie kosmetyki ktore mniej niszcza skore to tez tansze- mimo ze gorzej wygladaja na skorze , ale mniej zatykaja porów niz te drozsze, markowe.
paniom w telewizji z gory wspolczuję, moze ladnie wygladaja ale maska ktora maja zrobiona calkowicie blokuje gruczoly lojowe ...


ostatanio spodobala mi sie ta piosenka:








Zmieniony przez - tancerka25 w dniu 2009-12-16 13:33:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
O to juz wiem do kogo pukać jak cuś to sobie posłuchamy . Buźka i miłego dnia życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
Roisin jest w ogóle spoko

Fala to tak jak jakaś reakcja alergiczna wygląda... ja czasami miewam po pomidorach tak

No i widzę że ogarnęłaś już to sobie Tancerko, super. Oby do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Dokładnie Lu alergik ze mnie do kwadratu Tany przejdzie przez wszystko tańcząco. Buźka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tancerka no spraw sobie malakser lub blender pod choinke przydatny
granat bardzo zdrowy
pomarancza ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
falka...kremy- uwielbiam ten temat poniewaz studiuje kierunek z nimi zwiazany hihihih
jak kupujecie krem to doradzam kupowac ten tanszy
ma lepsze dzialaanie niz te drogie kremy


a ja sobie kręcę kremy sama hrhr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla początkującego.

Następny temat

Pomoc dla nowego, wyrzeźbienie sylwetki.

WHEY premium