SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clearwater / Moja walka z sadlem-pierwsze starcie!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Witam wszystkich!
Tak wkoncu sie zdecydowalam opisac moje zmagania i poszukac profesjonalnej pomocy,bo samej mi nie wychodzi.Mam 34 latka dwoje dzieci,maz niezmiennie od lat ten sam.od ponad 12 lat nie mieszkam w Polsce,niestety nie kazdy moze wybierac ja najpierw 4lata spedzilam W Londynie a od 8lat Irlandia.Od zawsze cwiczylam angazowalam sie w zycie sportowe szkoly,potem sama probowalam jako fitneska w moim malym miasteczku,glownie prowadzilam Calanetics i cwiczenia aerobowe trwalo to kilka lat,ale po wyjezdzie do Londynu skonczylo sie.I wtedy zaczely sie schody,na poczatke tylam okolo 1kg rocznie,ale juz po narodzinach drugiego brzdaca niby wrocilam do wagi sprzed ciazy,ale rok temu po diecie redukcyjnej w 3 miesiace przytylam 12kg.Moj blad i od tamtej pory waga nie chce spasc,caly czas waha sie gora 3kg w dol i z powrotem.Zdaje sobie sprawe ze poprostu jestem niekonsekwentna,bo inaczej tego wytlumaczyc nie mozna.Potrafie trzymac sie diety zeby potem na kilka dni wrocic do tego co przed tem.Cwiczenia nie stanowia dla mnie problemu,gorzej zarcie.Nie lubie slodyczy,ale wino w piatkowe wieczory i ser do tego.no dobra to tyle.Chcialabym wkleic zdiecia,ale sie wstydze,jeszcze nie dojrzalam chociaz do wieczora wszystko moze sie zmienic.
Moje wymiary na dzien dzisiejszy to;
waga 71,100
BF 33,4%
klata 105
talia 82
pas92
biodra 110
udo w najszerszym miejscu 66
lydka 39
biceps 31
No to mozecie mnie linczowac.
Acha obecnie cwicze 3 razy silowo,robie dwa treningi na przemiennieA,B,A.Skladaja sie z dwoch superserii a miedzy nimi 1,5minuty przerwy.Cwicze tylko w domu,mam hantle sztange drazek pilke stabilizacyjna i orbiterek.Robie na nim HIIt lub interwaly.
trening A:
wykroki na przemienne ze sztanga19kg3x12
wioslowanie 19kg 3x12
MC na prostych nogach 25kg 3x12

wyciskanie w skosie 16kg 3x12
przysiad bulgarski 19kg 3x12
spiecia brzucha odwrotne 3x20

Trening B
Przysiad ze sztanga z przodu25kgx12x10x10
wyciskanie sztangi z wybiciem nog19kgx12x10x10
dzien dobry 19kg 3x12

podciaganie z pomoca krzesla6x4x4
wykroki statyczne naprzemian19kg 3x12
russian twist 6kg 3x20

To tyle ten trening robie dopiero 2 tyg,na poczatku obciazenia byly mniejsze 13kg potem 14,5.I Mysle ze jednak wroce do 16kg poniewaz przez dwa dni bolalo mnie biodro,wiec moze za ciezko albo zla technika,mysle tu o tym wybiciu sztangi,i nie wiem czy go zastapic ostatnio mialam zwykle wyciskanie przez 6tyg.
Kurcze ale sie rozpisalam.czekam na sugestie.dieta sklada sie glownie z bialka,pozniej wkleje bo teraz ide zrobic Hiit.Pozdrawiam wszystkich i prosze o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
No fakt glupio to wyszlo,mialo byc duzo" ilosciowo" . I rozchodzi sie o to ze nie jestem zwolenniczka jakikolwiek diet 1000kcal albo nawet mniej bo niestety z tego nic dobrego nie ma,tylko jo-jo.Na tej diecie jesz systemem 5 dni czystych protein i 5 dni protein z warzywami.W 5 dniowce z proteinami nie dam rady wyciagnac wyzej niz te 1000 a czasem trzeba naprawde dociagac.Teraz z niej wychodze po swojemu dodaje zdrowe tluszcze i wegle ze straczkowych i narazie waga leci nadal w dol,takze nie jest zle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Witamy wsrod blogujacych Widac, ze sie ie oszczedzasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Hallo
Miło jak ktoś się pojawia w dziennikach jako czytelnik/podglądacz, a potem nagle...zmotywowany blogowicz/dziennikarz

Wstaw fotky, tutaj sami swoi, a podsumowanka jeszcze bardziej cieszą, bo masz punkt odniesienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
clearwaterkurcze ale mamy wiele wspólnego.Też 34 lata.
Też za granicą, tylko od przeszło 7 lat. Waga w przeciągu pierwszego miesiąca poszła z 51-52 do 59 a potem jeszcze do 65-66.
Później mozolnie zbiłam ją do 58 kg i tak zostało do niedawana kiedy to 3 miesiące byłam u rodziców w Polsce i wróciło do 64 kg.
Wcześniej w Polsce też byłam zawsze aktywna.
Od 16 czerwca znów coś próbuję ze sobą robić (dieta białkowa, ćwiczenia)choć widzę, że to juz nie to jak miało się 25 lat. Wszystko zwolnione.

Trzymam za Ciebie kciuki. Może i ja założę swój dziennik treningowy to będziemy mogły się wymieniać doświadczeniami.

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2451
Hey, fajnie że się zdecydowałaś na blog. Mi osobiście bardzo pomógł się wkręcić i wytrzymać na początkach. Pewnie gdybym sobie darowała to nic by u mnie nie drgnęło. Ale skoro już jesteś, to i cel masz i motywacja będzie większa. Nie bój się fotek, tu masa osób się redukuje i każdy wie jak to jest.

Zapraszam-->http://www.sfd.pl/anittat-mój_dziennik_postępów;_-t403389.html
Fotosy marnej sylwetki;D str->1->10->13->19

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
daj fotki ;], nie wstydz sie bo nie masz czego, wkoncu jestesmy tu od tego by to naprawić nie ? ;] powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
O super ze ktos do mnie zagladnal,juz myslalam ze pozostane bez echa.Tak fotki,napewno bardzo motywujace ale ja przy was to waga ciezka poniewaz zapomnialam dodac,ze mam tylko 157cm wzrostu.Zapomnialam tez napisac,ze nie chce szybko stracic wagi ale chce nawet przez rok,ale zeby te efekty sie utrzymywaly.Marzy mi sie 27%BF(tak to bedzie moj cel).Fotki wkleje napewno ale nie calej sylwetki bo nie mam mam tylko brzucha i plecow,potem w weekend porosze meza zedy mi zrobil(znowu bedzie sie nabijal),nie umniem tych twarzy wymazywac.

Kaszmirka zaloz bloga bedzie razniej,jakas motywacja,a ja jej bardzooo potrzebuje.
Wklejam moj jadlospis i poprawcie mnie bo widze zu tkwi glowny blad.sciagnelam VITALMAX i wpisalam swoje dane obliczylo mi ze jesli chce sie zredukowac musze spozywac
bialka 21gr
tluszczy 12
wegli 23
ja ograniczylam wegle do minimum w dni z Hiitem a w silowe na sniadanie i tylko po treningu..
Przykladowo co jem codziennie,malo kiedy sie zmienia i moze dlatego obzeram sie czasem w weekendy weglami.
8.00-serek wiejski 200gr+rzodkiewki pomidorki ogorek,wymieszne do tego omega 3 i orzechy lub migdaly jakies 5
11.00 omlet z 3bialek jedno zoltko ze szpinakiem obok surowka siemie lniane i oliva z oliwek jakies 5ml
14.00 piers pieczona110gr z warzywami w folii do tego gotowane brokuly kalafior fasolka szparagowa,jest to potreningowy wiec czasem dodaje 50 gr ugotowanego ryzu brazowego lub kasza.omega 3
17.00 tunczyk w sosie wlasnym jakies 100gr+ wiosenna surowka,wloskie orzechy
21.00 serek z siemie lnianym.

chodze spac o 23.00.Czasem mam tez lososia wedzonego zamiast tunczyka a na obiad wolowina pieczona lub ryba biala.
No i tak niby wszystko pieknie,ale czasem w weekendy przewaznie co weekend siedzimy z mezusiem i przy tv pijemy wytrawne czerwone,i mam jeszcze problem z niedzielami bo zawsze gdzies wyjezdzamy i nie biore ze soba zarcia.Od dwoch tyg ograniczylam cukier wogole nie slodze i pracuje nad calkowitym wyeliminowaniem soli.Nie wiem czemu nie chudne.jestem zalamana

Byl dzis HIIT
5min rozgrzewka
6x30/30
5min cool down.


Obli musze sie nieoszczedzac,bo niestety czas leci i sila grawitacji tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535


No dobra raz kozie smierc,zrobilam je przed chwila lepsze bylyby z rana zapewne ale potem moglabym sie nie zdecydowac.Robie z siebie wariatke,ale moze wkoncu teraz wezme sie za siebie zeby udowodnic to.acha napeno widac blizny na nogach to od operacji na zylaki,ktora mialam w pazdzierniku,nie moglam cwiczyc przez kilka miesiecy.oczywiscie jedyne co na mnie pasuje to pizama.O matko ida.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Witaj.

Plan kozacki. Ale trochę bym namieszał. Masz do dyspozycji siłownię full osprzęt?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Iversona lub Hargainera plan

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium