SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyncze pytanie? Nie wiesz jak dawkowac suple? pytaj Tutaj!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254921

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
z tego co kojarze 1 kaps to 800mg kreatyny.
wiec mozesz smialo dawac DT 12 kapsow DNT 6

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3380
Dzieki za pomoc, bo czasem ciezko dojsc do ladu z tym chłytem matetindodym na opakowaniach niektorych supli

SOG

GO HARD OR GO HOME !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17401
Mam pytanie ile na chwile obecna mozna zrobic cykli suplementacyjnych, chodzi mi np.

1cykl Mono
2cykl Mono+AAKG
3cykl Jablczan
4cykl Mono+Stack jakis
5.. cos tam

Jest jakas granica? Jak wiadomo czlowiek biorac pierwsze mono w odp czasie bedzie mial duze przyrosty pozniej samo mono da mniej, wiec jest jakis stack ktory z czasem tez slabnie.

Nie wiem jak zadac to pytanie bo jasno na nie nie da sie odp tak sadze, wiec hm ile moze byc takich cykli to zablokowania organizmu, ze suple juz nie dzialaja, tylko trzeba SAA? Jak widze tych wszystkich kulturystow klasy swiatowej to jestem ciekaw ich suplementacji.. Jak wiadomo co raz wiecej suplementow wychodzi i wiecej pobudzaczy, ale tak przypuszczalnie, srednio ile takich cykli moze dzialac?

I czy np. jesli ktos bieze SAA kilka cykli 2/3, to czy kreatyna na niego zadziala? (moj znajomy tak ma, jest dosc duzy ale uwaza, ze suplementy sa za drogie, wiec "wali kox")

I czy jesli ktos wezmie kreatyne, pocwiczy przerwie trening i po roku znowu wezmie i zacznie cwiczyc(taki sezonowiec) to czy zadziala takie mono jak za 1 razem? Czy jednak 1 cykl jest bardzo wazny i trzeba czekac na odp moment?

Te pytania nie dot. mojej osoby, tylko obserwuje znajomych i ich poglady typu "wale kox bo korzystam z mlodosci"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 656
wedlug mnie lepiej bedzie wziasc n.o.ko.(2 opak. na cykl wieksze dawki ) do tego jabłczan lub zwykla krete a jeśl ichodzi cos z gornej pólki to polecam NO Shotgun V.3 kuzyn stosował ponoć mega pompa plus mega siła do tego wiadomo musi byc odpowiednia dieeta bez niej o czystej masie mozna pomarzyc a teraz z ja pytankiem co bierzecie jako najlepszy transporter kreatyny ja zawsze brałem przed treningiem tauryne po treningu piłem krete z carbo czytałem ze dextroze to pic na wode sam nie wiem bo jej nie stosowałem jaka jest wasza opinia w tej kweestiii ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 656
same sterydy w wiekszosci kosztuja wiecej niz odzywki do tego odblok plus osłonki plus srodk izeby utrzymac siłe po cyklu plus witaminki gainery białka( do tego wiadomo musi byc dieta) to kosztuje wiecej niz kreatynki czy stacki nawet te najdroższe no chyba ze chodzi ci o zwykła ruską mete z rynku za 60 zł po której to co urosniesz w kolejnych miesiacach spadnie itylko tobie zaszkodzi 2 pyt po długiej przerwie bez odzywek nasz organizm znowu bedzie na nie reagował ja brałem nie całe 2 laa temu kreatynke i teraz nie cwiczyłem (ciezka kontuzja) i mysle ze zadziała na mnie zwykłe mono nie wiele gorzej niz na pierwszym cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 512
Syntrax Swole V.3 + Nitrous.
Jak te supelki dawkować

SZWAJE>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5635
Witam. Mam pytanie odnośnie witamin, brałem na co dzień cynk forte, selen, magnez forte i teraz na cyklu dokupiłem vita-min z olimpu i pytanie czy nie za dużo witamin, czy coś odstawić? Aktualnie rano po śniadaniu biorę olimpa, a po posiłku treningowym cynk,magnez,selen. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Cynk ok 30mg ed, Magnez mozesz nawet do 400-500mg dochodzic zalezy jakie sporty uprawiasz, co do selenu to ja bym został przy tym co jest w Olimpie.
Masz Witamin Multiple Sport?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5635
Tak to są te witaminy z olimpu. Biorę więcej wit. ponieważ ćwiczę na siłowni (akt. cykl), jakiś basen (jestem podatny na infekcję) wstaję rano do pracy, a późno chodzę spać i pijam troszkę kawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Ok w takim razie bierz tak jak napisłem magnezu możesz dac nawet 500mg.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine mikronized 200 mesh+taurine 400g TREC

Następny temat

PIERWSZY CYKL PO PRZERWIE

WHEY premium