SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyncze pytanie? Nie wiesz jak dawkowac suple? pytaj Tutaj!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 253588

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Bez przesady... Pare rodzynek i kilka gram białka niemożna uznawać jako 'pełnowartościowe danie', o ile masz taką możliwość to z pół godziny po tym mixie normalne jedzenie wcinasz.

Prolongatum może być.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2010-09-29 13:05:35

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
moze.

lub
https://sklep.sfd.pl/VitaFitSFD_SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2010-09-29 13:07:05

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 202 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3428
Kupiłem TCM Olimp w blistrach, z dwóch różnych źródeł (ale oba to sklepy stacjonarne w sporych miastach), oba blistry z tyłu są czarno-pomarańczowe tak jak cały design TCM (czy to puszka czy kartonik), ale w jednym każda z kapsułek jest opisana logiem Olimp i znaczkiem R, a w drugim kapsy są czyste. Może nie potrzebnie wymyślam jakieś swoje teorie, ale wolę zapytać czy to są po prostu różne serie i tak jest że raz są opisane a raz nie? Czy tu jest coś nie tak, wcześniej jak miałem np. witaminy z olimpu to też kapsy były opisane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699679
są opisane i nie opisane,więc spokojnie -tego jeszcze nie wałują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 202 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3428
Dzięki za odpowiedź. Pierwszy raz zabieram się za suplementację kreatyną, a do tego wrodzona ostrożność dlatego wolałem zapytać.

Zmieniony przez - DMN2 w dniu 2010-09-29 15:22:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
nie spamuj.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 223
Założyłem tam temat bo nie zauważyłem tego, więc proszę o odpowiedź w tamtym temacie, a jak nie to kasację tamtego i odpowiedzi tu.

Sorry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 392 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3045
Hej ludki, mam w sumie dwa pytanka.

1. Suple:
- Witaminy Olimpa Multiple
- Lecytyna Olimpa
- Omega-3 Olimpa
- Wit - c Olimpa

Jak to szamac?
Pracuje powiedzmy od pon do piatku od 6-15 . Trenuje MMA 3x w tygodniu pn,sr,czw o 18-19:30.
Narazie jem wit+lecytyne po 2 posilku w pracy ok godz 8.
Omega-3 zarzucam na noc. Wit-c kiedy? Po treningu? Na noc?
Ogolnie wit-c mam bo mam i biore profilaktycznie bo zdarza mi sie przeziebic i jem bo smaczna :P
Witaminy jesc rano czy np. na noc? Slyszalem teorie ze przed snem jest dobrze, zeby na noc robily swoje ale nie wiem czy sens jesc akurat te Multiple.

Aha, pytanko to dotyczy pogodzenia tych supli. Z reszta sobie radze :)

2. Pytanko natury technicznej.
Dosyc mocno praktykuje (jak wczesniej trenowalem wieczorami MT, tak teraz MMA to samo) jedzenie po treningu bananow. Wiec wyglada to mniej wiecej tak. Koncze trening o 19:30 , jem 1-2 banany, w domu odzywka bialkowa, do smaku miod (mam ostrovie czeko z woda :D) a na noc przed snem serek wiejski. Brakuje tu konkretnego zarla? Troche boje sie zeby mnie nie zalalo na noc, a wiem ze powinno sie jesc pelnowartosciowy posilek po treningu ale.. Ja sie klade np. o 22.
Jak wy byscie to rozegrali? Moze jakies inne propozycje zamiast kombinacji banan+odzywka+kazeina?

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz.

Zmieniony przez - Xaironik w dniu 2010-09-29 21:05:53

MMA, MT i piwo ze Spiża
Chleb ze szmalcem ktory dodaja juz niekoniecznie.. Dietka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
1. Suple:
- Witaminy Olimpa Multiple do sniadania
- Lecytyna Olimpa do sniadania
- Omega-3 Olimpa do posilku bogatego w tluszcz
- Wit - c Olimpa po treningu

2.
tak brakuje jedzonka.
dalbym mieso chude+50g ryzu brazowego minimum+warzywa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine mikronized 200 mesh+taurine 400g TREC

Następny temat

PIERWSZY CYKL PO PRZERWIE

WHEY premium