SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyncze pytanie? Nie wiesz jak dawkowac suple? pytaj Tutaj!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254942

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 116
Jak mam whey protein i mam dawkować po 30g 3x dziennie. A mogę dawkować po 30g dziennie? Jeśli tak to kiedy najlepiej? Przed snem, rano czy po trenignu?


Za pomoc SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Mozesz, bierz wtedy kiedy posiłek jest ubogi w białko ew dobra pora to potreningowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 166
Witam sfd :)
Mam pytanie odnośnie kreatyny z olimpu a dokladniej jak wygląda sprawa z data wazności czy suplement który przekroczył swoją date ważności nadaje się jeszcze do sporzycia czy lepiej go wywalić. Pytam osob które naprawde się znają na produkcji i przechowywaniu tego typu produktów :)
Dziekuje z góry i pozdro

Źródłem siły jest wola i dyscyplina :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1174
Powiem tak np mój kumpel jadł CellPumpa i nic mu nie było;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
bo raczej nie ma możliwości żeby coś zlego moglo sie po cp dziać- jedyne czasem obserwowane niekorzystne skutki to drobne zaburzenia żoładkowe, ktore naogól mijają gdy przesuwamy porcję z pory porannej na pusty zolądek na czas gdy w nim juz sie znajduje jakies pozywienie, np. po sniadaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4760
Hej, mam przeprowadzić cykl na Green Magnitude + White Flood. Mówiono mi bym brał
DT rano porcja GM, przed treningiem porcja WF, po treningu porcja GM
DNT porcja GM
Tak myślę czy nie lepiej było by w dzień nietreningowy wziąć dwie porcje Green Magnitde?? Wtedy bym miał ok 10g kreatyny a to chyba mniej więcej tyle ile maksymalnie się wchłonie przez organizm, no nie? Na cykl i tak mi wystarczy bo mam całą puchę a więc nawet biorąc dwa razy dziennie starczy na 40 dni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
nie trzeba,
niektórzy biorą 5g w dnt, niektórzy 10g, imo nie ma różnicy, ale jeśli chcesz tak - to możesz spokojnie brać
ale biorąc 10g w dt i 5 w dnt puszka starcza na 8 tygodni, a takto nie całe 6.

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Tak myślę czy nie lepiej było by w dzień nietreningowy wziąć dwie porcje Green Magnitde?? Wtedy bym miał ok 10g kreatyny a to chyba mniej więcej tyle ile maksymalnie się wchłonie przez organizm, no nie? Na cykl i tak mi wystarczy bo mam całą puchę a więc nawet biorąc dwa razy dziennie starczy na 40 dni :)

myslę, ze dobrze myślisz, gm to dobry i wydajny stak więc własnie dwie porcje beda w sam raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1174
Mam pytanie co do Gainera troche przeterminowanego okolo 1 m-ca. Można bez żadnych obaw go konsumowac ;p ?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Witam,mam 16 lat i zazwyczaj brak mi chęci do treningu(mimo diety i 8h snu-muszę sie zmuszać -w dzień też chodzę zamulony).Myślałem nad pobudzaczem przedtreningowym,sądzę,że life energy byłoby dobre,ale czy nie ma czegoś z olimpu/biogenixa co mógłbym na miejscu kupić w PBC?

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2010-06-19 17:19:58

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine mikronized 200 mesh+taurine 400g TREC

Następny temat

PIERWSZY CYKL PO PRZERWIE

WHEY premium