SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyncze pytanie? Nie wiesz jak dawkowac suple? pytaj Tutaj!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 253576

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 976 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12630
szkoda kasy, bierz mass xxl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
737.. mmm... niebo w gebie, mialem okazje "skosztowac", jesli czegos nie lubisz, odpycha cie na sama mysl, wypij 737, po tym wszystko wydaje sie smaczne . faktycznie wez lepiej mass xxla

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 274
pytanie: w diecie na mase w posiłku po treningu brakuje mi szybko przyswajalnego bialka i ww to co wybrać? gainer czy odżywkę białkową? i ile sie tego bierze? 1g na kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Brałbym białko ( jak masz kase zainwestuj w izolat 1kg wyłacznie potreningowo wystarczy na ok 20 treningow ) bierz od 30-50g, moze tez byc WPC ale nie kazdemu spasuje.
Po ok 30 min normalny posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 962
Ile w jednej porcji Nox pump xtreme jest kreatyny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
osobiscie stawiam na 3-4g

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1174
Panowie mam gainera 10 [2kg] i białko wpc ostrowi [2kg]
Mozna oby dwa suple laczyc razem...??? jak tam pomoze mi ktos rozpisac to...?? jak brac i ile bialka do gainera dozucac....?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 148
panowie mam pytanko co do OLIMP Thermo Speed Extreme Mega Caps

na siłkę chodzę raz dziennie , planuję na początek brać 2 kapsy , ile czasu przed siłką muszę łyknąć aby zaczęło działać ?

i czy nie występują po tym biegunki itd ? brałem wcześniej 2 spalacze (clen burexin i thermo fat burner) ale thermo był za słaby więc odstawiłem a po burexinie miałem bóle brzucha ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1174
Pomozecie xD.....
Panowie mam gainera 10 [2kg] i białko wpc ostrowi [2kg]
Mozna oby dwa suple laczyc razem...??? jak tam pomoze mi ktos rozpisac to...?? jak brac i ile bialka do gainera dozucac....?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine mikronized 200 mesh+taurine 400g TREC

Następny temat

PIERWSZY CYKL PO PRZERWIE

WHEY premium