SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyncze pytanie? Nie wiesz jak dawkowac suple? pytaj Tutaj!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254329

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 293 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4398
Czolem. Chcialbym was zapytac o kilka rzeczy.

1) Czy mozna mieszac mono z bialkiem lub BCAA w jednym szejkerze zeby wypic po treningu.
2) Czy zwykle mono w proszku powinno sie ropzuszczac w wodzie, czy tworzyc zawiesine.
3) Jaki jest dopuszczalny czas spozycia BCAA, bialka, mono po przygotowaniu. Czy bedzie jakis problem jesli przygotuje je wczesniej, a wypije jak bede potrzebowal.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
1- mozna
2- zazwyczaj pozostaje lekka zawiesina po wsypaniu mono do wody, polecam wziasc łyzke mono ( miarke 5g ) wsadzic do dzioba i zapic
3- najlepiej wypic zaraz po przgotowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4113
Apokalipsa:
Jedna caps.inozyny zawiera 600 mg
Co powiesz na temat dawkowania kre-alklyn? Sprzedawca powiedział mi aby sypać 3g do porcji, z kolej na etykiecie piszą 1,5g (porcja).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez mam do was pytanie jesli mialem cykl na cm3 a pozniej mialem cykl na x pandzie to czy np zadziala jeszce na mnie mono nigdy go nie bralem a chcialbym sprobowac oczywiscie wgre wchodzi mono plus jakis tam stack :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Jak odczekasz odpowiedni czas to oczywiscie ze zadziała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3 suple jak dawkowac o których porach dnia?
kreatyna vitafit 300g
maximize i-force 640g(stack kreatynowy ktory bede brał przed treningiem
MEGABOL Dibencozide Magnum 200kaps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8201
W dni w których ćwiczę na siłowni również biegam, od poniedziałku będę brał suple i moje pytanie brzmi :

Suple brać od razu po treningu siłowym czy po bieganiu które wykonuję tuż po siłce?
Bieg trwa 15/30min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1280
moim zdaniem to zalezy przede wszystkiem jakie suple. ale w obliczu tak krótkiego biegania nie ma to raczej sensu. moze ktoś o szerszej wiedzy ci pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8201
Jakie suple już mówię :

Trec Creatine micronized 200 mesh + TAURINE 400g
Trec Dextrose powder 500g

DT : Rano 5g mono + porcja dekstrozy. Po treningu 5g mono + porcja dekstrozy.

DNT : Rano 5g mono.

I czy te suple brać po treningu siłowym czy zaraz po tym bieganiu po siłce?
Bieganie ma zapobiec przed zalaniem dużej ilości fatu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1280
moim zdaniem kretkę z białkiem po treningu a carbo po bieganiu. ( warto dodać białko po siłowni przed bieganiem ) lub bcaa jeśli masz na to fundusze. ale jak mówię, ja nie jestem tutaj specjalistą. opieram się tylko na wiedzy "wyczytanej" na sfd.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine mikronized 200 mesh+taurine 400g TREC

Następny temat

PIERWSZY CYKL PO PRZERWIE

WHEY premium