SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyncze pytanie? Nie wiesz jak dawkowac suple? pytaj Tutaj!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254926

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
Tlen23
zajrzyj w moj profil zainteresowania

bercikk5
ja bym zrobil tak:
DT przed treningiem 20-30g nitroII w zaleznosci od odczuc, a po treningu 5g mono
DNT 5g mono i ewentualnie pozniej tez 5g mono, ale nie koniecznie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
gdzies w jakiejs porcji musze zastapic nitro II z mono bo przy takim dawkowaniu by mi wsytarczylo na 12 tyg a to troche za dlugi cykl

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
to mozesz zrobic tak:
DT przed treningiem od 20-30g nitro i po treningu 20g nitro
DNT mono

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
ok dzieki wielkie i myslisz ze to lepsze rozwiazanie bedzie niz do kazdej porcji dodac 3 g mono??
Ty tu czuwasz jak aniol stroz odp w 1 min

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
tak, lepsze
bo okolo treningowo wtedy gdzy potrzebne sa takie pirdolki zawarte w nitro przydadza sie jak znalazl
a w dzien bez treningu mono styknie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
ok dzieki dalbym soga ale ju nie wchodzi pzdr

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy po 3miesięcznej przerwie od siłki moge na początek zarzucić 6tyg cykl na kreatynie, czy jest ona zbędna przy powrocie formy? Zamierzam 3x/tyg zapodać siłke i do tego bieganie z 4-5x/tyg (aeroby). Zależy mi by wrócić w ciągu 2 miesięcy do siły sprzed przerwy i utrzymać/zbudować kondycje, stąd te bieganie. Dieta jest, do tego BCAA okołotreningowo i ZMA na noc. Bo mam w domu ze 340 kapsów cm3 a to akurat na cykl starczy, tylko czy sie opłaca od razy po przerwie czy to nie przyspieszy efektów powrotu do formy i lepiej zostawić na potem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Odczekaj miesiac, i potem smiało bierz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 274
mam pytanie z ktorym juz sie tutaj zwracalem ale poczytalem kilka artykulow i mam watpliwosci. Chodzi mi o WPC, bo pije szejki z wpc raz dziennie: w dni treningowe 30min. po treningu a w dni nie treningowe...no właśnie czy musze przyjmować o tej samej porze czy moge wypić szejka po posiłku w ktorym brakuje mi bialka niezależnie od tego o ktorej jest ten posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Dokładnie jak napisałes tam gdzie brakuje białka tam je dajesz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine mikronized 200 mesh+taurine 400g TREC

Następny temat

PIERWSZY CYKL PO PRZERWIE

WHEY premium