SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyncze pytanie? Nie wiesz jak dawkowac suple? pytaj Tutaj!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254868

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10792
eNd_ - racja jednak najekonomiczniej jeszcze jedno pytanie: mam te bcca z activlabu i mogę je rozmieszać rano a wypić po południu ? czy bezpośrednia po rozpuszczeniu trzeba spożyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
dobra teraz i ja sie cos spytam bo mam metlik w glowie spotkalem dzis wielkiego goscia no zarabiscie byl przypakowany i gadalem z nim i on powiedzial ze osobiscie nie poleca samej kreatyny ze np lepsze jest magnum 8000 ze nie ma spadkow po nim itp. To jak to co jest lepsze monohydrant czy magnum 8000? prosilbym o odp z uzasadnieniem pzdr

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1942
Pytanie mam co do kreatyny. Czy jeżeli dziennie można przyswoić te 10 gram, to trzeba je rozlożyć na 2 porcje dziennie, czy moge od razu na czczo wziąść 10g, bo nie lubie 2 razy dziennie brac bo to jest ohydne i mi smak psuje,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
lepiej jest rozlozyć raczej- 2 x to bajka- jakbys probował robic nasycenie i dawkować conajmniej 4x to juz byłoby nurzące... ale 2x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
ponawiam pytanie co jest lepsze magnum 8000 czy monohydrant?? Bo gadalem z kolesiem i mowil ze poleca magnum bo po nim efekty sie trzymaja a po samej krecie sa dosyc wielkie spadki.

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...to tak jakbys spytal co jest lepsze silnik czy kierownica

choc ten silnik slabej mocy strasznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
ta tylko na taka odpowiedz czekac...

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 219 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7109
Czesc mam takie pyt czy zaraz po kawie moge wziac scorcha czy nie bardzo ?

"No pain No gain"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
możesz, bo i czemuż by nie?

kofeiny będziesz miał więcej

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 219 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7109
gdzieś doczytałem kiedyś ze powinno się zrobić przerwę kilku godzinna

"No pain No gain"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine mikronized 200 mesh+taurine 400g TREC

Następny temat

PIERWSZY CYKL PO PRZERWIE

WHEY premium