SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyncze pytanie? Nie wiesz jak dawkowac suple? pytaj Tutaj!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254804

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
No Xplode, WF (bezkreatynowy), lub Meso i Jack3d jesli jestes juz zaawansowany w tych "klockach".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1174
Aha thx aaa... sorki a dało by rade jak byś podrzucił linka..... z tym WF, Meso lub Jack3d...???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1174
Thx Wielkie xD:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
Potrzebuje porady w sprawie odpowiedniego dobrania odżywek.
Zerwałem z siłownią na 3 miesiące, wcześniej trenowałem około 2 lat głównie na sucho + dieta.
Chce teraz wrócić i po jakimś czasie wziąśc coś konrketnego.
Mam już Magnum 4000 praktycznie nietknięty, chce do tego dodać Nitrobolon i co jeszcze do tego?
magnum 4000 + nitrobolon + ???
Trening na mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Dokup do tego mono.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1174
Majkel Widzę że porządny człowiek z Ciebie xD . To może podpowiesz mi jeszcze czy do tego Nitrobolona II Power wziąłbyś coś jeszcze...?? Chciałem zaznaczyc że cwicze dopiero 1 m-ce i mam za sobą cykl na XP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Jaki staż??? 1 miesiac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 217
Czy takie białko jak np ostrowia nie będzie przeszkadzało treningowi na rzeźbę?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine mikronized 200 mesh+taurine 400g TREC

Następny temat

PIERWSZY CYKL PO PRZERWIE

WHEY premium