SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyncze pytanie? Nie wiesz jak dawkowac suple? pytaj Tutaj!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 252110

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
-- Olimp - Vita-Min Multiple Sport - 60 kap. po 1 kapsie do śniadania
-- OLIMP Therm Line II 120 kap. 2 kaps przed śniadaniem, 2 przed treningiem
-- Trec - Aakg Hardcore 240caps przed treningiem, zacznij od 4 capsów
-- Olimp - Chela Mzb 60kap. 2 kaps przed snem
tribulus to nie wiem kiedy najlepiej, brałbym przed treningiem

Zmieniony przez - Dzedor w dniu 2010-05-18 12:22:56

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9351
giecik - w sumie to nie wiem, mialem szyte wedzidelko bo mi sie naderwalo i mi to przepisal zebym bral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
w celu niwelacji możliwości zakażenia układu moczowego
w takim wypadku możesz zacząć cykl, nie widzę przeciwskazań

ps: myślałem że jest już jakiś kłopot z nerkami, ogólnie wydolnoscią układu moczowego

zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9351
dzieki, sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290
Giecik, kiedy doradzałbyś mi wrzucić Tribu Stallion??
Mam też pytanie czy jest sens dokupywać biosteron b6??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
dwie opcje
do posiłków lub przed snem razem z zma
zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jedno male pytanko mialem juz 2 cykle na cm3 a pozniej na xpand i teraz mam pytanko nigdy nie bralem mono moge je wziasc np z cp dalo by rade czy poprostu organizm przyzwyczail sie do xpand mocniejszych dawek i tamto juz nie poklepie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Mozesz dac, IMO mono połaczyłbym z czyms lepszym niz CP jesli brałes juz XP - moze warto zapodac XP+mono???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no calkiem calkiem tyle ze szczerze ci powiem moze to przez to ze wziela mnie pozniej choroba po cyklu i odstep miedzy jedna a druga pucha byl 2 tygodnie to moze dlatego to xp mi nie podeszlo ale napewno sprubuje tak jak piszesz pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1301
bartez324 jesli chcesz zapodac xp + mono nie kupuj xp które zawiera matrix recovery bo jest leprze po treningu niż przed a lepiej będzie wziąć mono po treningu.Osobiście bym tak polecił powód taki ze nie ma czym się wzmocnić przed treningiem ani jedno i drugie nie zadziałało na mnie tak jak w poprzednim cyklu noxplode(polecam!!)Teraz planowałem xp+mono i wyszlo na to ze musiałem dodać shochtherapy przed treningiem, pamietajac żeby się zmieścić w 10g kreatyny na dobe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine mikronized 200 mesh+taurine 400g TREC

Następny temat

PIERWSZY CYKL PO PRZERWIE

Wiecej