SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyncze pytanie? Nie wiesz jak dawkowac suple? pytaj Tutaj!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254150

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 96
troche rozminołeś się z moim pytaniem. na jw jestem zdecydowany, nawet już mam go w domu. chodzi mi o to czy zrobić cykl z jw a poźniej cykl z shock terapi czy może lepiej by było odwrotnie. czy zrobić między nimi jakąś przerwe czy może pociągnąć jeden cykl po drugim i ewentualnie czy wogole ma to jakiś sens branie jw i shock terapi. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
W takim razie najlepiej wejdź na storma na około tydzień przed zakończeniem jungle tak aby zachować ciągłość i uchronić się przed ewentualnymi spadkami.

Co do shocka to możesz brać równo ze stormem choć tu akurat bym proponował zacząć go używać jak już skończysz jw, a powód tego jest taki że jw (przynajmniej w starej wersji) nieraz powodował wysokie ciśnienie, podobnie jak u niektórych osób shock tak więc jeśli problemy te wystąpią akurat u Ciebie mieszanka ta może stać się 'wybuchowa'.

Trochę namieszałem więc postaram się to uporządkować:
-cykl jungle warfare
-tydzień przed końcem początek cyklu na stormie
-koniec jw
-restore, shock
-i normalnie już lecisz z cyklem na storm + shock

Imo taka będzie najlepsza opcja, choć zrobisz jak zechcesz.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2010-10-30 22:42:21

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
dzieki za odpowiedz, sok polecial l-glutamine kupilem jeszcze jak bylem na redukcji, lecz bralem ja tylko po bieganiu i dlatego zostalo mi jej sporo.

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Firma nie najgorsza, zawartość tego bcaa również, jego dodatkowym atutem jest proporcja 4:1:1 - jak najbardziej można popróbować.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1808
Witam, sprawa jest następująca.
Otóż zamierzam w styczniu zacząć totalny cykl na mase.
Suple które mam do 3.5 kg Mutant Mass oraz Kreatyna 500g Vitalmax
chciałem do tego dodać coś w stylu Nitrobolon 2 dla poprawy jakości treningu
Aminokwasy Universal Uni Liver 500 tabs, oraz Witaminy Olimp Vita Max. no i jeszcze myślałem o WPC Łowickim żeby przed między posiłkami dodać troche białka no i na noc równiez go zaaplikować.
Pytanie brzmi, Co z tego dokupić, czego nie kupowac, albo co innego niż te które wymieniłem. mam jeszcze 200 zł na wydanie a do stycznia wzrośnie pewnie do około 300 nawet.
no ale chciałbym jak najtaniej jednak to wszystko zorganizowac.
Jak coś nie jasne to będe pisał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Mutant - o.k.

Kreatyna - o.k.

Aminki - jako bardziej całodzienne mogą być, choć zamieniłbym je na bcaa, tu masz zestawienie aktualnie najlepszych/najbardziej opłacalnych cenowo:
https://www.sfd.pl/BCAA__zestawienie-t562232.html

Witaminy - mogą być, aczkolwiek osobiście jestem zwolennikiem tych naturalnych pochodzących z pożywienia.

Łowickie - o.k.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 112
Witam
zakupiłem kreatyne mono z olimpu w capsach i nie wime jak ja dawkowac. a mianowicie moje pyania brzmia:
1. W instrukcji obsługi pisze by wcinac 4 dziennie ale z moich obliczen wychodzi ze w 4 jest tyko 5 g kreatyny a wszedzie gdzie czytałem to radzono by jesc 10 g czyli 2x wiecej niz olimp mówi.
2. Jem dodatkowo białko i nie wiem jak je połaczyc tzn jak jesc je rano na białku pisze by po przebudzeniu a na capsach ze 30 min przed posiłkiem. i to mnie zbija z tropu
Co mi poradzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Olimp Creatine:
-dni treningowe 5g (4 kaps.) rano, 5 po treningu
-dni nietreningowe 5g rano
...nie musi być przed posiłkiem równie dobrze może być w trakcie jak i po.

Białko - to uzupełnienie diety-odpowiednik kotleta w proszku-pijesz gdy nie możesz dostarczyć jego odpowiedniej ilości ze zwykłego pożywiania i tu niema co się sugerować ulotkami, podobnie jak w zdecydowanej większości suplementów, a tym bardziej odżywek.

Bez odpowiednio zbilansowanej diety nawet nie zaczynaj się bawić w suple, bo i tak wówczas niestety nic nie dadzą.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2010-11-01 22:44:02

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1808
wiec bezproblemowo ten cykl mógłby wyglaać następujaco?
1.Mutant Mass Gainer
2.Vitamax Kreatyna
3.Vita Max Olimp witaminy
4.Łowickie białko
5. Jakie jednak aminokwasy z doświadczenia polecasz? Jednak te Uni Liver dobrze pasują mi cenowo bo za około 75 zł można dostać.
6. i tu najwiekszy problem czy jednak inwestować w Nitrobolon 2 czy moze w jakiś No Booster bez kreatyny.
Prośba o pomoc bardziej szczegółową bo już mam oczopląs od czytania i kombinowania z tym wszystkim.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine mikronized 200 mesh+taurine 400g TREC

Następny temat

PIERWSZY CYKL PO PRZERWIE

WHEY premium