SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz pojedyncze pytanie? Nie wiesz jak dawkowac suple? pytaj Tutaj!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 253554

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1342 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12963
panowie jesli robie aero zaraz po treningu silowym to co mam wypic po aero? aminkwasy bialko czy carbo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
mozesz wszystko razem jeżeli już to masz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1342 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12963
krva kazdy muwi co innego
niech ktos jeszcze sie wypowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
jesli jedziesz na redukcji to bcaa przed i po

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy mogę dać w DN rano na czczo hp razem z mono?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42
prosze o pomoc bo juz mnie tu sklepano ze robie blad z suplementami. a wiec waze 110kg wzrost 191cm z silownia mialem tyle wspolnego ze przez 8lat wojska chodzilem tam bo musialem w szkole sredniej trenujac pilke reczna chodzilem tam tylko dla kondycji, zawsze dobrze wygladalem lecz od 5 lat praca za biurkiem zrobila swoje lecz nie jestem zadnym grubasem w pasie mam 97 czyli nie tak chyba strasznie po prostu jestem wszedzie rowno ulany inni mi tego zazdroszcza mowic ze wygladam jak bodygard lecz to chce zmienic chce spalic to co niepotrzebne a zamienic to na miesnie bo narazie wygladam jak po sterydach a co do suplementow to ich nigdy nie bralem, a wiec zapisalem sie na silke i basen moj trening wyglada tak co drugi dzien 5min bierznia (tempo wolne- marszobieg pod stroma gorke) 15min orbitrek(tempo srednie) roweryk 20min(jazda pod gorke) potem zaczynam tening obwodowy na kazda partie ciala po dwa rozne cwiczenia 3 serie do 20 ruchow po tym wszystkim czas na silce 1.30 do 2godz na basen 500metrow 30min na koniec sauna parowa 20 min. czasami na nastepny dzien jade tylko na basen i saune. czujac sie troche dojechany po dwoch tygodniach zakupilem kilka suplementow i prosze mi teraz doradzic czy wszystko robie ok a wiec biore Dymatize Dyma-Burn 2tab rano natczo i dwie wieczorem codzienie, Androx Pump&Burn 4tab natczo i 4 wieczorem codzienie, Dymatize BCAA 4tab przed treningiem 4 i 4 po dzien bez treningu nie biore co do diety to roznie straram sie unikac tluszczy i cokrow co do warzyw i owocow to jadam duzo ze wzgledu ze mieszkam w UK wedlin jadam malo bo tu maja chlam jak cos to tylko szynki lecz dziwnej angielskiej jakosci chleb roznie raz bialy raz razowy mleka spozywam duzo pije tylko wode nie pijam kawy alkohol rzadko czyli ma dieta to naprawde niema z nia nic wspolnego ale chodzi mi o te suplementy czy moge je tak laczyc a mam jeszcze odrzywke proteinowa 72% na 100g. Dzieki za pomoc i za wszelkie rady pozdrawiam krzysztof

Rozwiązanie problemu głodu i bezrobocia: głodni zjedzą bezrobotnych.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42
sorki waga 102kg 110 to bylo jak zaczynalem 3 tyg temu

Rozwiązanie problemu głodu i bezrobocia: głodni zjedzą bezrobotnych.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
czlowieku, pisałem Ci ---> przeczytaj "regulamin dzialu", wypalnij nakiete. Bedzie porzejrzyscie i to co trzeba. Obejdzie sie bez pomocniczych pytan i niedomowien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 354 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2465
Mam problem nie wiem co brać gainera czy białko .Chcę wyrobić masę by potem móc rzeźbić :P

" pieniądz do drzwi nie puka a nie każda panna to j***na suka "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
najpierw odwiedz dzial odzywianie.pozniej sie dowiesz czego potrzebujesz

always the sun

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Creatine mikronized 200 mesh+taurine 400g TREC

Następny temat

PIERWSZY CYKL PO PRZERWIE

WHEY premium