SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 398737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
CZWARTEK

Dzisiaj był plan na wykonanie kilku serii wyciskanie , na takich ciężarach i ilościach powtórzeń ... żeby rozjaśnić sobie wszystko przed nowym systemem który miał wejśc od poniedziałku. Niestety pod koniec pierwszego ćwiczenia odebrałem telefon z nowościami . Q.......wa

Klatka wyciskanie leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
120kg x 10

150kg x 6
160kg x 5
170kg x 4
180kg x 3
190kg x 2 drugi ruch trochę umęczony
200kg x 1 szału nie było , lekko mnie kiwało w końcówce

Telefon.......

I już po treningu ,a takie były plany na dzisiaj....

Teraz siedzę i wszystko zmieniam z kalendarzem w ręku....na 100% nie wprowadzę jeszcze jednego dnia ćwiczeń klatki , bo nie wyrobię czasowo. Szkolenia są dwu dniowe , plus dojazd.....
Zrobię modyfikację obciążeń i powtórzeń , ale muszę wymyślić i w drugim treningu klatki zmieścić/ zrobić jakiś mix .
Może być ciekawie ? Obym nie przegiął .... najwyżej padnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4578 Napisanych postów 7247 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39610
Dasz radę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
goldberg1982
Dasz radę


Ja się nigdy nie poddaję

W zasadzie już opracowałem coś dla siebie.... zaczynam w poniedziałek.

Jedna fajna rzecz z dzisiejszego dnia to....przyszły suple ze sklepu SFD.
KRE-ALKALYN , REDWAILLER , Aminokwasy EAA , Tauryna , CARBONOX ......mniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4578 Napisanych postów 7247 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39610
Jakie dawki tauryny chcesz brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
goldberg1982
Jakie dawki tauryny chcesz brać?


Taurynę już stosuję od dawna , na przemian z guaraną..... Dotychczas dawka około 10g Tauryny była wystarczająca przed treningiem .
Jednak nieco ją zmniejszam kiedy jako przed treningówkę biorę np. Redwaillera jak teraz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Nowy trening rozpisany ...... od poniedziałku zaczynam
Wracam do moich ulubionych zakresów powtórzeń oraz obciążeń

Dzisiaj były delikatne bareczki i teraz odpoczynek.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
NIEDZIELA

Śniadanie , kawa kawałek torta + ciasteczka ,2 obiady / jeden u teściowej / , po obiedzie druga kawa ciastko + lody ....a to dopiero połowa dnia
Oczywiście rano na czczo krealkalyn ,EAA,BCAA , OMEGA D3+K2 popite szklanką naturalnego soku owocowego.

Czuję że jutro rano będzie niezła waga i mam nadzieję że taka ilość kalorii / węglowodanów przełoży się na power.


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 1/27/2019 2:45:07 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4578 Napisanych postów 7247 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39610
Ha ha zarlok z Ciebie jest będzie power z lodów i ciasteczek hehe u mnie też lody poszły w ruch dzisiaj haha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4578 Napisanych postów 7247 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39610
Wyciskales sok z owoców? Ja wyciskam, robię miksa pomarańcz, mandarynka, grejpfrut czerwony i grejpfrut zielony
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
goldberg1982
Wyciskales sok z owoców? Ja wyciskam, robię miksa pomarańcz, mandarynka, grejpfrut czerwony i grejpfrut zielony


Tak wyciskamy ... tym razem pomarańcz,czerwony grejpfrut z odrobiną cytryny. Jutro poleci jabłko z marchewką
Lody uwielbiam , ale staram się nie przekraczać 1 litra dziennie...chyba że w lecie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium