SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 400188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
goldberg1982
Za parę lat wymyślą eliksir młodości


Kilka eliksirów już jest na rynku w postaci wlewów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
A propos .......po południu dotarła paczka od SFD z moim spalaczem.

Jutro TEST wrzucę go przed treningiem 2 capsy








Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2021-02-24 23:54:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
CZWARTEK

Waga rano 119,3kg

Klatka wyciskanie leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
120kg x 10
160kg x 4

185kg x 2 x 6 serii

Klatka butterfly maszyna siedząc

X x 4 x 5 serii

Triceps wyciąg z góry , prostowanie ramion uchwyt łamany

X x 6 x 6 serii

Brzuch maszyna

30 x 3 serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7254 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39645
Jak tam triceps wszedł?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
goldberg1982
Jak tam triceps wszedł?


Wszedł całkiem sympatycznie , aczkolwiek po wyciskaniu nie było łatwo ....

Propo spalacza , to uczucie całkiem sympatyczne ...rzeczywiście potliwość zwiększona na treningu , musiałem wypić dodatkową butelkę wody bo lekko wysychałem
Czy polepszyło się energetycznie , to dopiero będę mógł powiedzieć po kolejnych dniach stosowania na treningach ....


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2021-02-25 15:36:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7254 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39645
Jutro będę testował high kick bo dziś mi plany się pokrzyżowały a jutro w ciągu dnia będę mógł jechać na długi ciężki trening
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
goldberg1982
Jutro będę testował high kick bo dziś mi plany się pokrzyżowały a jutro w ciągu dnia będę mógł jechać na długi ciężki trening


To czekam na opinię ...
Mnie również jutrzejsze plany zmieniły się , bo muszę jechać do Krakowa zrobić tomograf biodra....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4589 Napisanych postów 7254 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39645
High kick przetestowany, wypiłem jakieś 20 min przed treningiem, smak rozpuszczalność super co do działania pobudzenie delikatne, suchość w ustach miałem straszna, na początku fajnie się trenowało aż do 17 super serii potem nadszedł kryzys i ledwo ciąglem do 30 super serii, już nie było wytrzymałości, na duzy plus że nie ma skurczy mięśni wogole ale to zaluga heparyna diosminy itd niesamowicie duża potliwość po treningu czuje dobrze, nic mnie nie boli nawet drugi trening zrobiłem inne działanie ma niż iron pump myślę że dla mnie czy Ciebie to 2 lub 3 dawki fajnie by działało albo połączyć z iron pump
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
goldberg1982
High kick przetestowany, wypiłem jakieś 20 min przed treningiem, smak rozpuszczalność super co do działania pobudzenie delikatne, suchość w ustach miałem straszna, na początku fajnie się trenowało aż do 17 super serii potem nadszedł kryzys i ledwo ciąglem do 30 super serii, już nie było wytrzymałości, na duzy plus że nie ma skurczy mięśni wogole ale to zaluga heparyna diosminy itd niesamowicie duża potliwość po treningu czuje dobrze, nic mnie nie boli nawet drugi trening zrobiłem inne działanie ma niż iron pump myślę że dla mnie czy Ciebie to 2 lub 3 dawki fajnie by działało albo połączyć z iron pump


W takim razie trzeba będzie kiedyś wypróbować ....lubię zmieniać suplementy

THX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336279
U mnie dzisiejszy dzień totalnie rozwalony , przez wyjazd i oczywiście powrót do domu moją ukochaną Zakopianką .....trochę przeciągnęło mi się badanie a raczej czekanie na płytkę i wpakowałem się w największe korki

W domu byłem tak późno że odpuściłem sobie trening , ale zrobię go jutro tylko w nieco mniejszej objętości żeby spokojnie wypocząć przed ciężkim poniedziałkiem z klatką.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium