SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 398778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1092 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14212
Pilnujesz jakiś większych ilości węglowodanów ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
ryba005
Pilnujesz jakiś większych ilości węglowodanów ?


Nigdy nie pilnowałem ilości przyjmowanych/spożywanych węglowodanów....w okresie wzmożonych treningów z automatu jem ich więcej. Organizm sam się ,, domaga,,
A teraz na wakacjach praktycznie do oporu.....w końcu to wakacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
FighterX
Tylko nie zabież im wszystkich talerzy!


Dzisiaj miałem tylko możliwość zaglądnięcia przez okno.... ile i czego jest , przekonam się jutro ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Dzisiaj udałem się do pobliskiej siłowni .... obciążenia było sporo , jednak ławeczka do wyciskania tragiczna. Fatalne stojaki na gryf , dwie pozycje ...jedna za wysoko druga zbyt nisko.
Dobrze że na miejscu był ogarnięty właściciel , bo skorzystałem z jego pomocy przy podaniu i odłożeniu sztangi.
Szkoda że nie było klimy w takim miejscu , tylko wyotwierane wkoło okna drzwi...a temperatura 39*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
PONIEDZIAŁEK

Klatka wyciskanie leżąc

70 x 20
70 x 20
120 x 10

160 x 2
170 x 2
180 x 2
190 x 2
200 x 2 tutaj z przygodami , bo do 180 wszystko robiłem sam . Jak przyszedł typ i policzył obciążenie to trochę wydygał , i cały czas podczas wyciskania trzymał łapy na gryfie. Zrezygnowałem z kolejnych dwóch serii .... ze strachu o swoje bezpieczeństwo , bo do tego strasznie chłopem rzucało . Gostek jak się okazało jest w moim wieku...

Klatkarozpiętki hantlami

35 x 5 x 5 serii

Rozpiętek nie robiłem bardzo dawno , ale sprawdziłem kilka maszyn i miały za mało obciążenia.

Wstęp 10 euro ....słaba obsługa,stary sprzęt, brak klimatyzacji . No cóż druga siłownia podobno 6km dalej a i tak nie mam pojęcia jak wygląda naprawdę.... bo na fotkach z netu wszystko wszędzie wygląda zawsze pięknie. Jak się uda to zrobię jeszcze coś w piątek , po powrocie z wycieczki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
Zawsze możesz poprawcować na objętości żeby trochę CUN odpoczął.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
FighterX
Zawsze możesz poprawcować na objętości żeby trochę CUN odpoczął.

Z jednej strony tak , ale biorąc pod uwagę fakt że za 3 tygodnie mam w planie start na MŚ... to pasuje podtrzymywać to co udało mi się jakoś wypracować , albo może raczej obudzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
Tak naprawdę to nie stracisz tego, a możesz delikatnie przyspieszyć regenerację i "naoliwić gwinty" na mniekszym ciężarze oraz doszlifować technikę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Mam codziennie spacerek z żoną wzdłuż plaży.... jakieś 3-4 kilometry. Potem basen kilka razy w ciągu dnia , i do tego opór żarcia, owoców, napojów.... regeneracja powinna być Ok !

A technikę należy szlifować na odpowiednim sprzęcie inaczej efekt może być odwrotny i wręcz szkodliwy .


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 9/25/2018 12:04:19 PM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium