SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
FighterX
Polecam podpatrzeć na kanale Kellego Starretta.


Dzięki za filmiki ... już oblukałem jego kanał . Teraz tylko czekam na taśmy , które powinny dzisiaj do mnie dotrzeć i spróbuję na początek samodzielnie coś zrobić.
Na sobotę umówiłem się u mnie w domu ze znajomym fizjo , i wtedy coś razem zrobimy.....on jest chłonny różnych sposobów a tego jeszcze nie stosował , a może mu się przydać ponieważ między innymi zajmuje się hokeistami z Nowego Targu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Na pewno się przyda. Sam często stosuje te taśmy + akupresura.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
FighterX

Zestawik dotarł szkoda że już jestem po treningu....



Jeszcze pytanko jak stosować , bo niestety brak opisu ?
Wydaje mi się że należy ją mocno wsmarować do zaniknięcia....ale ?




Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 9/26/2019 5:52:03 PM

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 9/26/2019 10:06:11 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
FighterX
Działaj! Powinno pomóc


Rozumiem że wcierać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
FighterX
Najpierw kompresja, a później maść.


Zastanawiam się czy nie zastosować maści przed treningiem.....?
Tylko wtedy nie dam rady założyć taśm na trening , najwyżej zastosuję taśmy na koniec do krótkich ćwiczeń rehabilitacyjnych....z drugiej strony myślałem nad zawijaniem taś przed każdą serią np. wyciskania , czyli wyszłoby tego max 4 razy a potem maść. Tylko po wyciskaniu robię jeszcze 2 inne ćwiczenia na klatkę , jednak w nich jest całkiem inny zakres ruchu.

Coś wymyślę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
CZWARTEK

Tak jak pisałem wcześniej , sytuacja zmusiła mnie do zrobienia wyciskania o jeden dzień wcześniej niż było w planie.....zresztą to nie pierwszy raz i pewnie nie ostatni

Trening w podobny sposób jak ostatnio , czyli mocno ale nie za dużo.

Klatka wyciskanie leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
160kg x 5

180kg x 2 z zatrzymaniem
180kg x 2 z zatrzymaniem
200kg x 2 z kontrolą
200kg x 2 z kontrolą



Delikatny progres ale w tym tempie , może mi braknąć czasu do zawodów....

Klatka wyciskanie maszyna HAMMER

240kg x 4 x 3 serie w ostatniej już mnie mocno zmęczyło

Klatka maszyna butterfly

X x 4 x 4 serie uwielbiam to ćwiczenie ....już dowieszam do stosu 60kg

Wczoraj rozmawiałem z kolegą Krakowa , z którym startowaliśmy wiele lat temu.....zgłosił się również w tej samej kategorii wagowej i wiekowej. To będzie jego debiut na arenie międzynarodowej... Ponieważ w kat.125kg jest 4-ech zawodników w tym 3-ech Polaków , stwierdziłem że nie będę dobijać wagi na siłę i wystartuję sobie w kat.110kg ... tam będę jedynym Polakiem i jest więcej zawodników. A chłopaki w 125kg muszą dać z siebie wszystko , żeby nie ograł ich Słowak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39542
Dobrej muzy słuchasz jak panowie mecz się podobał? ktoś oglądał siatkówkę?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Dobrej muzy słuchasz jak panowie mecz się podobał? ktoś oglądał siatkówkę?

Ja wyjątkowo wcześnie położyłem się spać...rano przed 5-tą wyjeżdżałem do córki . Dzisiaj cały dzień z moim wnukiem Wiktorem ... tak jest jak dzieci wyprowadzą się na swoje , wtedy dziadkowie są na odległość.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium