SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 400157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 155 Wiek 61 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21280
Gratulacje!!! Trofea piękne, warto było...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336278
MASAKRA

Od soboty wieczorem walczę z gorączką ,bólem głowy i kaszlem a w nocy ciężki oddech i totalne poty dzisiaj wizyta u lekarza i ...zestaw domowy :

Antybiotyk + probiotyki + pastylki i syrop na kaszel.

Zapalenie gardła i oskrzeli....



Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 6/24/2019 3:26:12 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020315
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336278
FighterX
no to słabo... wracaj do zdrowia


Cieszę się że nie złamało mnie przed zawodami....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 155 Wiek 61 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21280
W Z O R EK
FighterX
no to słabo... wracaj do zdrowia


Cieszę się że nie złamało mnie przed zawodami....
Rzeczywiście było by szkoda- wynik przedni, rekord pobity, ZDROWIEJ !!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4584 Napisanych postów 7253 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39639
Zdrowiej mistrzu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 155 Wiek 61 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21280
Krzysztof jak zdrowie? Wracasz pomału do żywych? Bo wśród moich znajomych i rodziny prawdziwa epidemia jeśli chodzi o ból gardła i ogólnie przeziębienie. a to za sprawą upałów-czyli klimatyzacja działa i infekcje gotowe...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336278
adamu1962
Krzysztof jak zdrowie? Wracasz pomału do żywych? Bo wśród moich znajomych i rodziny prawdziwa epidemia jeśli chodzi o ból gardła i ogólnie przeziębienie. a to za sprawą upałów-czyli klimatyzacja działa i infekcje gotowe...


Dzisiaj jest zdecydowanie lepiej , chociaż męczę się bardzo szybko nawet przy zwykłych czynnościach koło domu.....najważniejsze że od wczoraj już nie mam gorączki , aczkolwiek w nocy czuję się jak w saunie pomimo iż mam już klimę w sypialni.
Waga leci mi z dnia na dzień ..rano 108,7kg co akurat teraz mi nie przeszkadza. myślę że jutro spróbuję przepracować 3-4 godziny a w piątek może już cały dzień...?

Niestety dzisiaj moja żona musiała zjechać z pracy , ponieważ słabo się czuła....od razu pojechała do lekarza i okazało się że ma zapalenie oskrzeli czyli mamy w domu komplecik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020315
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4584 Napisanych postów 7253 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39639
O masakra jakaś, zdrowia życzę.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium