SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Ja preferuję Burbony od Whiskey, no chyba że mamy jakiegoś dobrego Single Malta.


Zmieniony przez - FighterX w dniu 2019-01-29 08:23:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
WTOREK

Triceps wyciskanie sztangi , wąski chwyt łokcie wzdłuż tułowia

70kg x 20
100kg x 10
130kg x 6

150kg x 4
150kg x 4
150kg x 4 weszło sympatycznie , dlatego mała zmiana w kolejnych seriach
160kg x 3
160kg x 3
160kg x 2 brakło siły na 3-cie powtórzenie

Zbliżam się do wyznaczonego celu , czyli 180kg x 3-4 powtórzenia w seriach ..... Moim zdaniem to ćwiczenie znacząco poprawia wynik w wyciskaniu leżąc. Cieszę się że w końcu mogło powrócić po latach do mojego treningu...

Triceps wyciąg górny , ściąganie z góry uchwyt łamany

X x 6 x 4 serie obciążenie takie jak ostatnio , po wyciskaniu nie było sił na dołożenie kolejnej płytki

Brzuch maszyna z obciążeniem

30 x 4 serie


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 1/29/2019 5:56:56 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
ŚRODA

Plecy wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia , cały czas ściągnięte łopatki i kontrolowany ruch z akcentem wyprostu/ delikatnie rozciągając biceps-rehab /

70kg x 10 x 6 serii

Plecy wyciąg z dołu , ściąganie uchwytem wąskim ....cały ruch jak w poprzednim ćwiczeniu , mocno ściągnięte łopatki

X x 8 x 6 serii

Biceps uginanie ramion z hantelkami na przemian / młotek... mocne prostowanie ręki / rehab /

25kg x 10 x 6 serii

Jak widać w dzisiejszym treningu włączyłem próbę rozciągania przykurczonego przyczepu prawego bicepsa.....podobnie wyglądała moja rehabilitacja po operacji prawej ręki. Tylko przez wiele przyczyn , zbyt wcześnie ją zakończyłem. Dlatego teraz spróbuję włączyć jej elementy do innych ćwiczeń....może coś poprawię wyprost ?

Jutro WOLNE ... zbieram siły na piątkową klatkę , mam zaplanowane 9 serii roboczych wyciskania LUBIĘ TO !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Właśnie zadzwoniła do mnie Pani z rejestracji , że mogę przyjechać jutro bo zwolnił się termin / kolejna kontrola po założeniu endoprotezy /
Bardzo się ucieszyłem , chociaż prawdopodobnie zaplanowany na jutro trening klatki będę musiał zrobić w późnych godzinach wieczornych....bo do Doktora mam prawie 200km w jedną stronę a wizyta na godzinę 12-tą , do tego powrót w najgorszych godzinach przez Kraków.
Jedno jest pewne , na 100% nie przełożę treningu na następny dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Po 400 km w aucie itd. chyba nie miał bym większej ochoty na trening
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
georgu
Po 400 km w aucie itd. chyba nie miał bym większej ochoty na trening


Mam wygodne autko

Łyknę speeda i jazda ...... i pewnie do 3-ciej w nocy będę jeszcze nakręcony


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 1/31/2019 6:45:46 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
A jak czujesz endoprotezę? wszystko dobrze, czy dokucza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
FighterX
A jak czujesz endoprotezę? wszystko dobrze, czy dokucza?


Ogólnie jest dobrze... są jednak dni w sezonie letnim , kiedy jestem na nogach 10 godzin i wtedy wieczorami odczuwam mocne spięcia . Nie jest to ból , ale rodzaj mocnego ,,palenia,, od biodra wzdłuż całego uda aż do kolana....i to mnie najbardziej drażni i niepokoi. Dzieje się tak praktycznie za każdym razem jak muszę coś robić na drabinie. Jutro jadę do Doktora który mnie operował i pokaże mu na nagraniu , jak wyglądają moje treningi . Bo biorę też pod uwagę że niektóre dolegliwości mogą być związane z wykonywanymi ćwiczeniami......głównie chodzi mi o zmianę ułożenia nóg podczas wyciskania .
Myślę że jutro coś się więcej dowiem ?

Przy okazji skontroluję drugie biodro , bo czasami coś tak pobolewa......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Słusznie. Biorąc pod uwagę zamiłowanie do ciężarów, może być tak, że drugie biodro też będzie wymagało ingerencji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium