SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 348920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 590 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11170
Tego dziennika nie można przeoczyć, kopalnia wiedzy :)

'It's not because of that, it's not because of money
Works in my blood and I kill 'cause I'm hungry'

-

'Pain demands to be felt'

-

'Where there is life - there is hope'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Dzień 1

Dzisiaj zgodnie z założeniami wykonałem trening PUSH

1.Wyciskanie sztangi leżąc 2 x 6
2.Military press zza karku 2 x 6
3.Wyciskanie sztangielek skos 5 x 10 /rest 45s
4.Girodna press 5 x 10/rest 45s
5.Krzyżowanie linek 4 x 12
6.Gironda cable french press 4 x 8/10p
7.Wyciskanie francuskie leżąc zza głowy 4 x 10p /rest 45s


Wszystko spokojnie i bez żadnego żyłowania.Spróbuję w jakimś stopniu podtrzymać wyniki siłowe podczas tej redukcji.
W 1 i 2 ćwiczeniu oczywiście progresja, natomiast później 2 serie na stałym obciążeniu.Będę w miarę możliwości zwiększał ilość owych serii bądź dorzucał ciężaru.Nie ukrywam jednak, że naturalni zawodnicy zawsze odczują mocny spadek siły podczas redukcji i bynajmniej nie musi się to wiązać z utratą masy mięśniowej


Jutro pierwszy od kilkunastu miesięcy trening metaboliczny.Będzie masakra, ale ja to kocham

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 815 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9431
Jestem

Orlen Warsaw Marathon 2014- Pierwszy maraton

http://www.sfd.pl/Dziennik_CrossArmy-t983792-s20.html

Relacja 36. PZU Maraton Warszawski

http://www.sfd.pl/Dziennik_CrossArmy-t983792-s38.html

Orlen Warsaw Marathon 2015- Moja mała porażka ;)

http://www.sfd.pl/Dziennik_CrossArmy-t983792-s63.html

Mój blog

http://thepositivemess.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
i ja popodglądam,naturale mnie zawsze interesowali

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4585 Napisanych postów 49019 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522797
będę zaglądał - powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Super sprawa. Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Dzień 2

Dzisiaj robiłem kompleksy metaboliczne.Siedzę tutaj i mam siłę pisać tego posta, więc nie było aż tak tragicznie.
Trochę się zaniedbałem, więc na treningu- delikatnie mówiąc-nie było komfortowo Udało się zrobić 4 obwody, natomiast później trzeba było sobie poleżeć 10 min. i dojśc do siebie.Głowa mnie boli do tej pory.

50kg sztanga

A Thrusters x 6
B Power clean x 6
C High pull x 6
D Deadlift x 6
E Burpees x 6


Jeśli ktoś twierdzi, że interwały na rowerku są cieżkie, to spróbujcie tego

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Dzisiejsze przemyślenia

Przy tego typu treningach ogranicznikiem są m.in nasze najsłabsze partie mięśniowe.W moich przypadku były to czwórki (szczególnie głowa przyśrodkowa) i prostowniki.Możliwe więc, że na drodze adaptacji, w jakimś stopniu zwiększy się poziom masy mięśniowej w tych rejonach.
Często ludzie pytają, czy CF moze przyczynić sie do poprawy muskulatury.Sądzę, że w pewnej mierze tak.Zawodowcy najczęściej mają dobrze rozwinięte barki, kaptury i rdzeń (brzuch/pośladki/prostowniki).I można to zaobserwować również u kobiet.Osobiście uważam, że wyglądają one jak kłody, ale są różne gusta

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Dzień 3

Wolne

.Mocne DOMS'y na czworobocznych i prostownikach.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
pokaż chociaż co upichciłeś dzisiaj

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium