SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Ale forma prezentuje się super

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ronie220


Myślę nad kupnem gryfiku, tylko będę go musiał nosić ze sobą bo d****e będą rzucali i znowu zepsują.



ja mam na siłowni dwa oryginalne gryfy sztangielkowe olimpa na talerze olimpijskie - a i tak używam samoróby. W tych olimpa jest bardzo gruba rękojeść i wolę cieńszą w tej wyspawanej przez kumpla. Pomyśl może nad samoróbką - wyjdzie pewnie o wiele taniej i zrobisz na wymiar jaki zechcesz.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Gryfik już jest, pozostało zespawać zakrętki i znajomy mi to ogarnie. Może niedługo się pobawimy w jakieś poważniejsze ciężary

Wczoraj robiłem nogi i przy siadach naciągnąłem albo prosty uda albo zginacz biodra. Ciężar był mały, więc tym bardziej się dziwie. Trening jakoś dokończyłem, ale z dużym dyskomfortem.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nagrałem martwy ciąg. Po przysiadach już nie ma tyle siły, ale 180kg to za mało jednak. To bardziej zabawa niż seria robocza, więc dorzucę niedługo na patyk.



„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ja sobie non stop coś naciągam w kopytach. Teraz w lewym kulasie głowa boczna.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Może te zginacze faktycznie mam przykurczone, bo robiąc chociażby wspięcia siedząc czuje tam duże napięcie.
Spróbuje to na wszelki wypadek rozrolować.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Nogi to dla mnie wieczna walka, jak nie kulszowo goleniowe to teraz znów kolano. Pie....le nie ćwiczę ich

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Życiówka w WL , 140kg x 5 z pauzą na klatce

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Dobry wynik.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dzięki, dzisiaj bez pauzy będę chciał zrobić 3 x 5 z tym ciężarem. Powinno pójśc bez oporów.
No i pochwalę się, że na wyciągu do pełnego stosu dołożyłem 10kg sztangielkę, a więc ściągałem 140kg x 6. Może do 150kg dojdę.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium