SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie ma zabawy bez ryzyka.

A tak całkiem poważnie to znając Twoją determinację dojdziesz do założonego celu.
Jesteś mądry gość, raczej nie zrobisz niczego głupiego co mogłoby się odbić na zdrowiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ronie220
Dzięki. Zawsze trzymam zapas, żeby nie eksploatować kręgosłupa. Jak już będę podchodził pod 200 na raz, co jest celem, to pójdę na całość. Najwyżej skończę na wózku


To mamy podobny cel - bo ja też bym jeszcze chciał 200 siąść i już dalej raczej cisnął nie będę. U mnie najgorsze że często nie ma nawet kogo poprosić o asystę i sam walczę - a to niestety nie dodaje motywacji ani pewności w trakcie serii. Ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Trzeba robić swoje.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Night a masz u siebie racka na siłowni ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
mam ale i tak wolę jak mnie ktoś asekuruje. Jakbym miał rzucić sztangę to się robi małe trzęsienie ziemi i tak. Zawsze mi się lepiej siadało jak choćby jedna ogarnięta osoba stała za mną i w razie czego mogła pomóc. Psychiczny zastrzyk mocy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Kilka razy prosiłem w swoim życiu o asekuracje i prawie za każdym razem coś było nie halo więc albo rack albo ktoś ze znajomych

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No właśnie - akurat teraz u mnie sprawdzonych osób brak, więc cisnę sam niestety. W sumie w życiu to przytkało mnie może ze 2 razy kiedy na serio potrzebowałem tej pomocy. Dobrze że akurat był.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Zgadzam się, niby z asekuracją lepiej ale jak jest ktoś ogarnięty, kogo się zna. Kiedyś przy siadzie koleś chciał mi 'pomóc' ciągnąc za łokcie w górę zaraz jak zaczęłam wstawać . Od tamtej pory wolę zrzucić, chociaż u Ciebie rzucić 200kg żeliwa na podłogę to nie wiem, czy by się troszkę nie uszkodziła .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No ja się raz bym zabił przez pomocnika. Jeden z trzech asekurujących - bo to było podejście bliskie maxa - zaczął mi pomagać podnosząc jedną stronę sztangi w górę. Idiotów nie brakuje - chociaż tłumaczyłem im wszystkim cop i jak mają robić chyba z 10 minut. Do matoła nigdy nic nie dotrze niestety.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Wiesz tylko najgorsze jest to, że chwila takiej nieuwagi i się krzywda stanie, a kontuzja poważna to pare miesięcy wycięte.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No miałem śmierć w oczach - jakimś cudem nie padłem wtedy z ciężarem. Już nigdy więcej nie wziąłem 3 pomocników od tamtego momentu. Nawet przy największych ciężarach tylko jeden ale za to z rozumem a nie sianem we łbie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium