SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Ronie ile masz posilkow dziennie, skoro 2.5 torbybryzu jesz na raz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
4-5 posiłków w zaleznosci od tego jak stoje z czasem.

Przykładowy dzien treningowy :

1.Jajecznica z 5 jaj + chleb pelnoziarnisty + owoc
2. Torebka ryzu i porcja gainera
TRENING
3.Dwie lub dwie i pol torebki ryzu + piersi z kurczaka
4.150g makaronu lub 200g ziemniakow + jakies mieso
5.Kilka jajek (3-5) lub odzywka bialkowa

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dla mnie opcja wygodniejsza jest jedzenie wiekszych porcji, ale rzadziej. Takze najczesciej konczy sie na 4 posilkach.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
Ile czasu wcześniej jesz posiłek przedtreningowy a w jakim czasie jesz potreningowy ? Chodzi mi o czas między posiłkiem a treningiem ?



Zmieniony przez - macciekk02 w dniu 2016-03-22 18:38:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Czekam minimum dwie godziny. W innym wypadku czuję jeszcze na żołądku treść pokarmową i lekki dyskomfort.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wypiska z wczoraj :

PULL SIŁA

1.Martwy ciąg 3 x 3 lekko
2.Podciąganie na drążku Rampa 5
3.Wiosłowanie sztangielką 1 x max
4.Szrugsy ze sztangą Rampa 5
5.Uginanie ze sztangą prostą Rampa 5

Drążek na 40kg skończyłem, wiosło 65kg x 20, kaptury na 220kg i biceps na 65kg. Mam kilka filmików i wrzucę może później.

Tymczasem nagrałem jak robię martwe, wersję oszczedzającą mój kręgosłup. 170kg



„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 222 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2386
Podobno jest to faktycznie wersja oszczedzajaca kregoslup. Jan Łuka tez ją poleca. Pozytywnie mnie zaskoczyles ze po kazdym powtorzeniu robiles rozluznienie czyli ta trudniejsza wersja bo duzo osob na silowniach jedzie jednym ciagiem bo najtrudniej jest ruszyc a pozniej juz jakos leci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dzięki

Oszczędzam się również w ten sposób, że zakladam mniejszy ciężar i nie dopuszczam czegos takiego jak płaskie plecy. Ile bym wyciągnął na te 3 ruchy to czysta niewiadoma. Ale nie będę próbował.

Najpierw trenujemy, później testujemy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 222 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2386
A ja niedawno apatentowalem ciekawy sposob na martwy cwiczac na malutkim ciezarku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
ronie220
4-5 posiłków w zaleznosci od tego jak stoje z czasem.

Przykładowy dzien treningowy :

1.Jajecznica z 5 jaj + chleb pelnoziarnisty + owoc
2. Torebka ryzu i porcja gainera
TRENING
3.Dwie lub dwie i pol torebki ryzu + piersi z kurczaka
4.150g makaronu lub 200g ziemniakow + jakies mieso
5.Kilka jajek (3-5) lub odzywka bialkowa

w 4 posilku masz 150 g makaronu lub 200g ziemniakow? to jest roznica ok 60 g ww
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium