SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Filmik jedynie z youtyuba można wstawić

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 222 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2386
Dzięki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Omg wklej po prostu link a film sam się załaduje :)

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
podwójny post


Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2016-03-25 09:49:57

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
ronie220
Carlitos
Ronie co myslisz o treningu partii 2 x tyg, ma to sens, chcialbym sprobowac bo zakwasy po treningu mam krotko i rosne na sile .


Ma sens oczywiście.

Ale brak dużej i wyczuwalnej bolesności mięśniowej nie świadczy o tym, że mozesz już robić kolejny trening danej partii.

Oo , sorryvza taki off top, ale moglbys rozwinac? Ciekawi mnie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
A co tutaj dużo pisać ? Jeśli się zaadaptujesz do danego programu to często na drugi/trzeci dzień już nie czuć żadnego bólu. Ale mięśnie są zmęczone. Wystarczy zrobić mały sprawdzian, a mianowicie położyć sie pod te same cieżary. Okaże się, że jesteś słabszy o 10-15kg Uszkodzenia są, tyle że mniejsze i nie powstają tak duże stany zapalne. Stąd jest zmęczenie materiału, ale nie ma tego wyczuwalnego bólu.

Zaraz wypiska.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dziś trochę słabszy dzień, gdyż 2 dni spędzone poza domem, co zawsze trochę męczy.

PUSH SIŁA

1.Przysiady 3 x 4
2.Wyciskanie leżąc 1 x 3 ciężko, więc nie szedłem dalej
3.Wyciskanie hantli leżąc Rampa 5
4.Wyciskanie hantli siedząc Rampa 5
5.Poręcze Rampa 5

+ Łydki standardowo.

Założyłem sie o Big Maca, że wycisnę 60kg sztangielki w serii i udało sie zrobić 5 pełnych ruchów . Plan był, żeby zrobić 55kg z zatrzymaniem w pełnym rozciągnięciu, ale uległem presji.

I filmik z lekkich siadów. Z techniki jeszcze nie jestem zadowolony na 100 %, ale to dopiero 3 trening od pozbycia się bólu w kolanach i jeszcze jest uraz psychiczny by mocniej wykorzystać stretch reflex i wstać dynamiczniej. Aha, mam pas pod bluzą, stąd czasem wydaje się jakbym zawijał lekko ogon.



1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 222 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2386
A co to jest ta Rampa w wyciskaniu hantli w Twojej rozpisce z treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 222 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2386
Nie jestem na biezaco z nowym nazewnictwem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium