SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 349191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
Później coś wrzucę.Specjalnie dla Ciebie i Carramby

Nie będę ukrywał, że moja dieta jest bardzo prosta i czasami monotonna.Nie polecam nikomu takiego modelu żywieniowego, ale u mnie się sprawdza.W ostatnich tygodniach redukcji będę stosował coś ala "Steak & Eggs" Vince'a Girondy.6 dni samych jajek i mięsa i dnia siódmego ładowanie węgli.Dla mnie niedziela to zawsze odpoczynek od diety i nie mam zamiaru się wtedy katować.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21614 Napisanych postów 30847 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871172
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
Aktualnie mam w diecie jakieś 100g węgli.Oprócz tego 10-12 jajek i pół kilo mięsa.W ostatniej fazie redukcji wywalę te węglowodany .Do tej pory taka metoda się sprawdzała.Nie ukrywam, że ciężko trzymać się założeń takiej diety, ale osobiście wolę się przemęczyć przez te 6 dni, a później się odchamić

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
Zdjęcie michy :

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ja jajek bez pieczywa nie zjem zwłaszcza jajecznicy która leci teraz.

Jakbym ja wrzucił foto to tylko kurak i ryż by był.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
Ja mam chleb pełnoziarnisty do śniadania.Później gotowane bądź omlet.
Generalnie uwielbiam jajka i nie wyobrażam sobie diety bez tego składnika.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 450 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15995
Podobne podejście do szamki mam, 6 dni spiny a niedziela luz. Szczególnie, że niedzielne obiadki w rodzinnym gronie:) Jajka, mięso plus owoce okołotreningowo. Cele podobne, także jestem i obserwuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Ronie, muszę przyznać, że Twój posiłek wygląda zjadliwie Może zrobisz jutro muffinki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4585 Napisanych postów 49019 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522806
stosowałeś już kiedyś dietę Vince'a? czy będziesz próbował pierwszy raz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
carrramba
Ronie, muszę przyznać, że Twój posiłek wygląda zjadliwie Może zrobisz jutro muffinki?


A to zdrowe jest ?



ASNF
stosowałeś już kiedyś dietę Vince'a? czy będziesz próbował pierwszy raz?



Tak, ale przez krótki okres czasu.Dieta ciężka do zrealizowania-tym bardziej, że Vince polecał tylko dwa posiłki w ciągu dnia.Na pewno, żeby wytrzymać na tym jadłospisie 6-8 tyg. potrzeba silnej woli i determinacji.Natomiast jedno jest pewne-to bardzo efektywna metoda, jak z resztą większość dzieł Girondy.Warto pamiętać, że był ona naturalem, więc z pewnością nie musimy obawiać się na tego typu diecie spadków masy mięśniowej.Vince wiedział, co robi.


Zaraz wypiska z treningu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

forma lato