SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Pajda widzę siedzi będę zaglądać i czerpać co nieco wiedzy, na pewno wyjdzie mi na plus =)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Pisz częściej, wrzuć co tam jesz, jak trenujesz. Jak masz ochotę to napisz czy nadal jasna strona mocy czy zdecydowałeś się na ciemną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nadal jasna strona mocy . Jak coś wleci to na pewno o tym napiszę.

Za chwilkę wypiska treningu nóg.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nogi + brzuch

1.Przysiady przednie 3 x 3 + regres
2.Martwy ciąg rwaniowy 3 x 3
3A Wykroki chodzone 4 x 10p
3B Uginanie podudzi leżąc 4 x 10
4A Przysiady wykroczny ze sztangą 4 x 10
4B Prostowanie tułowia na "ławce rzymskiej 4 x 10
5.Wspięcia na palce 4 x 15 + potrójny dropset


Zacząłem pracować nad przysiadami przednimi. W regresie poszło 100 x 18 . Jestem z siebie zadowolony, bo przy tej wersji kręgosłup zawsze mocno dawał sie we znaki. Teraz nic nie czuje

Filmik jak to mniej więcej wygląda:



„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
noo zazdroszcze Ci tego rozciągnięcia w nadgarstkach, mi by chyba pękły dlatego zawsze łapę krzyżowo, ile tam masz na sztandze?

a co do SAA to myślisz coś, czy to jeszcze nie ten moment?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Kwestia rozciągnięcia. Ja również robiłem krzyżowym cały czas, ale chciałem mieć porównanie. Na sztandze 130kg Zaraz wrzucę wypiskę z pleców.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Grzbiet


W trakcie treningu złapała mnie biegunka, więc musiałem interweniować. Czas więc się przedłużył i intensywnośc spadła, gdyż cały zabieg trwał koło 10 minut


1.Podciąganie 2 x 4 + regres
2.Wiosłowanie sztangielką rampa 6 + regres
3. Skladanka: Ściąganie szeroko do klatki / ściąganie podchwytem / ściąganie neutralem 3 x 10 / 10 / 10
4.Składanka : Gironda racing dive/ Face pull/ podciąganie hantli leżąc na ławce 3 x 15/ 15 / 10
5.Szrugsy ze sztangą 4 x 20p -dzisiaj zrobiłem lekko, żeby nie obciążać kręgosłupa

Na drążku 45kg w głównych seriach i 30kg x 10 w regresie. Ciężko jakoś to szło . Przytyłem albo grawitacja działała dzisiaj mocniej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Fajny dresik w sumie bluza

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
I ostatnia wypiska z tego tygodnia treningowego


Łapy + łydki

1a Prostowanie z liną w opadzie by Gironda 3 x 10
1b Uginanie hantli leżąc na ławce 3 x 10
2a Wyciskanie francuskie na skosie ujemnym 3 x 10
2b Uginanie stojąc 3 x 10
3a California press 3 x 15
3b Młotki z hantlami 3 x 10

+

4.Uginanie z liną wyciągu wolnym tempem + zootman curl + wrist curl 3 x 10/ max / max



Jest to już 5 tydzień planu. Naniosę jakieś drobne zmiany od jutra i spróbujemy rosnąc przez kolejne 5 tygodni. Narazie idzie dobrze. Łydka urosła o 1 cm, co jest dla mnie ogromnym osiągnięciem Mimo kiepskich efektów jeśli chodzi o obwody, to kształt się poprawia. Będziemy je katowali dalej.


Wczoraj wrzuciłem dla ciekawości to co zjadałem do kalkulatora. Wyszło ok. 3,5 tys kcal. Węglowodany 450-480g, białko 200g i tłuszcze koło 100. Generalnie jem trochę mniej, ale od dwóch dni raczę się solidną porcją pierogów.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
ronie220
Witajcie przyjaciele !

Od dziś reaktywuję dziennik. Postaram się wrzucać regularnie wypiski-przynajmniej w tym tygodniu, abyście zobaczyli jak trenuję.
Aktualny program jest bardzo intensywny, ale polecam spróbować.

Jeśli chodzi o cele, to nadal próbuję dobić do 100kg. Jednak brakuje koło 3-4kg, a idzie to jak krew z nosa. Ale nie zamierzam podbijać kcal w nieskończoność, bo wtedy co najwyżej zaleje się jak świniak. Nie tędy droga

Aktualny rozkład poszczególnych makroskładników (mniej więcej, bo jem na oko):

Białko: 180-200g
Węglowodany : 400-420g w dni treningowe i ze 300 w dni wolne, choć jeśli mam ochote na jakieś słodycze to ich ilość rośnie
Tłuszcze: 100-120g



I dzisiejsza wypiska wraz z aktualną fotką łapki

Klatka + barki i rotatory

1.Wyciskanie leżąc 3 x 4 + regres
2.Wyciskanie sztangielek na poziomej rampa 6 + regres
3a Krzyżowanie linek wysoko 3 x 10
3b Wyciskanie z rotacją na skosie 3 x 10
3b Rozpiętki siłowe na poziomej 3 x 10

1. Wyciskanie żołnierskie zza karku 2 x 6 + regres
2.Składanka: Arnoldki + wyciskanie naprzemienne hantli + wznosy boczne z talerzami 3 x 10 + 10 + 10
3.Składanka: Bus driver + wznosy w przód ze sztangą szeroko + wznosy w przód wąsko 3 x 10 + 10 + 10

Po sesji siłowej rotacja z linką wyciągu i rozciąganie.




ronie co tam wciagasz na paluchu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium