SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dzisiaj push hipertrofia i w końcu miałem pompę !
Nie chce mi się wrzucać szczególowej wypiski, ale siła wraca. Na skosie 50kg hantle 5 razy z zatrzymaniem na klatce.


Jutro wieczorem bedę sie odwadniał......jeśli wiecie o czym mówię Narazie mały przestój w redukcji, bo prawdopodobnie startuje w październiku na FIWE.


Dorzucam jakąś fotkę. Jeśli chcecie zobaczyć moje profilowe w większym formacie to zapraszam na stronę : Trener Personalny Lotar Hryniewicz











Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2016-07-14 18:17:51

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
tylko, żebyś w październiku takiego odwodnienia nie robił jak jutro, bo na deskach padniesz, albo Cie nawet nie dopuszczą jak im tam zioniesz ogniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 87 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9421
Obserwowałem Twój dziennik zanim zarejestrowałem się na forum i jestem pełen podziwu. Sylwetka masywna z zachowaniem odpowiednich proporcji. Widać, że wiesz co robisz. Szkoda, że większość ludzi nie dba o proporcje. Szacun za realizację wyznaczonych celów. Oby tak dalej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 172 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14975
Ja mimo małej aktywności na forum śledzę sporo dzienników celem zdobycia wiedzy. Dzisiaj prześledziłem Twój dziennik Ronie i będę śledził nadal. Uparcie dążysz do wyznaczonych celów a przy tym widać, że posiadasz ogrom wiedzy w temacie siłowni. Myślę, że jesteś inspiracją dla sporej liczby użytkowników tego forum. Oby tak dalej bo sylwetka i postępy naprawdę godne podziwu. Pozdrawiam.

"Różnica pomiędzy tym kim jesteś, a tym kim chcesz być jest to co z tym ZROBISZ..."
DZIENNIK: Loading...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dziękuje bardzo Jeśli ktoś ma jakieś pytania dot. treningów to zapraszam. Dopuszczam taki merytoryczny spam.

A co do mojej wiedzy: powiem wam szczerze, że swego czasu pomogłem na forum naprawdę wielu osobom, za darmo. Wielu z nich teraz startuje w zawodach bądź planuje starty. Niektórzy byli naprawdę wdzięczni i próbowali się jakoś odwzajemnić. Jeśli coś robi się z pasji to nawet zwykłe podziękowania podpisane z imienia i nazwiska dają motywacje i chęći do dalszego działania. Niestety czesto trafia się również na niewdzięczników i miałem już kilka takich przypadków (o kilka za dużo), gdzie dany osobnik nie raczył nawet odpisać na krótkie pytanie bądź krytykował za plecami moją technikę czy metody Zapomina wół jak cielęciem był.
Od pewnego czasu zacząłem na tym zarabiać, bo z czegoś żyć trzeba i zauważam ciekawą rzecz: ludzie, którzy mi płaca w wielu przypadkach bardziej doceniają pomoc aniżeli Ci, którzy dostają wszystko na tacy za free.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dzisiejszy trening przenoszę na jutro. Moja kobieta zaczęła ćwiczyć i musze o nią zadbać

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
ronie220
Dzisiaj push hipertrofia i w końcu miałem pompę !
Nie chce mi się wrzucać szczególowej wypiski, ale siła wraca. Na skosie 50kg hantle 5 razy z zatrzymaniem na klatce.


Jutro wieczorem bedę sie odwadniał......jeśli wiecie o czym mówię Narazie mały przestój w redukcji, bo prawdopodobnie startuje w październiku na FIWE.


Dorzucam jakąś fotkę. Jeśli chcecie zobaczyć moje profilowe w większym formacie to zapraszam na stronę : Trener Personalny Lotar Hryniewicz














Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2016-07-14 18:17:51


Ile w talii ? Bo widać, że chudo

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2016-07-15 19:16:16

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2016-07-15 19:16:33

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Mam w talii 81/82cm przy wzroście 194 cm Tak, tak, myślałem, że niecałe 190cm ale jak widać ten pomiar był źle wykonany.

Jak uda mi się pstryknąć dobre foto to pokaże wam stosunek ręki do talii. Tylko ciężko to uchwycić moim telefonem. Może wypadałoby kupić iphone, jak na trenera przystało

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dzisiaj PUSH SIŁA , ale nie ma co pisać ciężarów, bo podobne jak tydzień temu.


Ale udało się zrobić 50p burpees w 1:59

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Bardzo dobry wynik! Gratuluje :)

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium