SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 348004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
Dziś wpadłem na poniższy filmik, od razu pomyślałem o Tobie ronie



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777694
nightingal
Ja lubię jeszcze przysiad wykroczny na maszynie smitha - to jest dla mnie może nawet lepszy rzeźnik jak bułgar bo u mnie na siłowni ciężko chodzi ta maszyna i jest taki gumiasty opór. konkret męka


To jest kat nie ma co gadać. Świetne ćwiczenie i trochę niedoceniane

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak zdrowe kolana to można robić

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777694
Dlatego rzadko robię

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tygrysekk , dzięki za filmik. Może kiedyś spróbuję

Wykroki na suwnicy nie dla mnie, bo u mnie takich sprzętów nie ma

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
anubis84
Jak zdrowe kolana to można robić

Ja wiem - mnie jak boli nawet kolano to bułgara i przysiad wykroczny zrobię a już inne ćwiczenia gorzej.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
PUSH SIŁA

1.Siady Rampa 3
2.Wyciskanie Rampa 5
3.Wyciskanie hantli 3 x 3
4.Żołnierskie Rampa 5 + regres
5A Wyciskanie wąsko -odwrotna piramida
5B Francuz ze sztangą - odwrotna piramida



+ łydki.


Krótko i na temat, w siadach 170kg x 2 z dużym zapasem i poprawiona głębokość. Dałem na podest gumę i już nie jest tak sztywno.
W wyciskaniu 145kg x 3, żołnierskie 85kg x 4.

Zaraz dorzucę filmik z przysiadu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421


„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Poszło jak po maśle.
Wyraźnie widać, że był jeszcze zapas.

Dobra robota, trzymaj progres.
Klamoty co raz cięższe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dzięki. Zawsze trzymam zapas, żeby nie eksploatować kręgosłupa. Jak już będę podchodził pod 200 na raz, co jest celem, to pójdę na całość. Najwyżej skończę na wózku

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium