SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 348003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Czemu nie.Można zrobić nawet jakąś mini relację w dzienniku
PW.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
To ja mam pytanie Poza tym to gratuluję, dobra sylweta.

Jak będzie wyglądał "powrót do normalności" ? W sensie - przy takim poziomie mięśnia kaloryczność ~2000 jak wyczytałem kilka stron wcześniej to dość niska, z tego co wiem to węgle też nisko i zastanawia mnie jak będzie wyglądało wychodzenie z tego w wyższą kaloryczność i węgle. Sam obecnie jestem na niskich węglach (nie jakoś super niskich ) i zastanawia mnie jak sensownie podbijać kcal i węgle aby się nie zalać tylko trzymać obecną formę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 99
Witam, mam pytanie odnośnie Twojej diety. Wspominałeś że jest to coś ala Steak and eggs Girondy. Jesz wołowinę jak zalecał Gironda, czy zmieniasz po prostu rodzaj mięsa? Od niecałych dwóch tygodni lecę na tej diecie, generalnie sama wołowina i jaja, żadnych warzyw i nic innego aż do ładowania ww, ale szczerze mówiąc trochę po kieszeni dostaję i z chęcią bym zamienił na jakieś tańsze mięso. Dlatego ciekaw jestem jak to u Ciebie wygląda. Warzywa jakieś dorzucasz czy same mięso i jaja? Z góry dzięki za odpowiedz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
"ala" Steak and eggs Girondy czyli do konca nie ejst tak jak gironda zakłąda, gdzieś było chyba napisane że to są piersi i jaja

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Witam po krótkiej przerwie.

Aktualnie jestem na lekkim roztrenowaniu.Forma na pewno ucierpiała, bo nie służy mi dieta wysoko cukrowa i wysoko alkoholowa, ale każdemu należy się trochę luzu.Od poniedziałku zaczynam budowanie masy mięśniowej i siły.Mam nadzieję, że w zimie uda się dobić do 100kg.Jakieś wypiski pewnie będę umieszczał. bo nowy mezocykl to będzie rzeźnia.

Jestem w trakcie budowania programu, ale cel jest jeden-TERAPIA SZOKOWA.Może wrzucę dodatkowo kreatynę. której dawno nie używałem.To jeden z nielicznych suplementów wspomagający w jakimś stopniu efektywność treningów (głównie za sprawą zwiększenia się ilości fosfokreatyny w mięśniach, a ta jak i ATP są nośnikami energii).

A tak sie przedstawia aktualna forma :



1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
kobayashi.takeru
Witam, mam pytanie odnośnie Twojej diety. Wspominałeś że jest to coś ala Steak and eggs Girondy. Jesz wołowinę jak zalecał Gironda, czy zmieniasz po prostu rodzaj mięsa? Od niecałych dwóch tygodni lecę na tej diecie, generalnie sama wołowina i jaja, żadnych warzyw i nic innego aż do ładowania ww, ale szczerze mówiąc trochę po kieszeni dostaję i z chęcią bym zamienił na jakieś tańsze mięso. Dlatego ciekaw jestem jak to u Ciebie wygląda. Warzywa jakieś dorzucasz czy same mięso i jaja? Z góry dzięki za odpowiedz


Jedz inne mięsa.Bardziej ekonomicznie, a efekt ten sam.
Warzywa warto dorzucić, gdyż oprócz dostarczenia witamin i minerałów, zapychasz się, dzięki czemu łatwiej sprostać założeniom tego modelu żywieniowego.


Jeśli masz w miarę niski poziom bf to koniecznie się doładowuj węglami raz w tygodniu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Steven_99
To ja mam pytanie Poza tym to gratuluję, dobra sylweta.

Jak będzie wyglądał "powrót do normalności" ? W sensie - przy takim poziomie mięśnia kaloryczność ~2000 jak wyczytałem kilka stron wcześniej to dość niska, z tego co wiem to węgle też nisko i zastanawia mnie jak będzie wyglądało wychodzenie z tego w wyższą kaloryczność i węgle. Sam obecnie jestem na niskich węglach (nie jakoś super niskich ) i zastanawia mnie jak sensownie podbijać kcal i węgle aby się nie zalać tylko trzymać obecną formę ;)


Są dwa podejścia:

Sensowne podejście, czyli stopniowe podbijanie węglowodanów i wprowadzenie rotacji.Wtedy wystarczy kontrolować obwód pasa/fałdy tłuszczowe i manipulować ilością kcal.

Moje podejście, czyli standardowo jedzenie tylu, na ile mam ochotę.Czasem zjem 400g węgli, innym razem 150.Czysta autoregulacja.
Jeśli zaleje, to trudno.Po co mi rzeźba w zimę ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
dieta wysoko cukrowa i wysoko alkoholowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 183 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44691
Mono czy CM3 tak z ciekawości? czy bez różnicy ? pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Mono jest sprawdzone i dobre, jak chcesz dobrze wymasować wrzuć mono nie ma co się bawić w cm3 ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium