SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 571 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7442
Jak wyglada miska w taki dzien powera ? Tzn kalorie i BTW ?

Pomoglem w jakis sposob ? Daj soga :)

mtzwrn - road to rippedbody / aktualnie: IF:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_mtzwrn__road_to_ripped_body-t1122992.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Teraz ?

200g białka, 80-100g tłuszczy i staram się nie przekraczać 250g węglowodanów .
Na masie B i T na podobnym poziomie, tylko że wegle były w granicach 500-550g.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 571 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7442
Taka sila na podazy kalorii 2500/2700 kcal, prawie jak ja (2500kcal).
Jest grubo !

Pomoglem w jakis sposob ? Daj soga :)

mtzwrn - road to rippedbody / aktualnie: IF:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_mtzwrn__road_to_ripped_body-t1122992.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ronie220
Dzięki za uwagę. Staram się je mocno usztywniać i ściskać sztangę, ale chyba trochę zmniejsze ciężary . Pobawiłem sie i wystarczy


można to trochę wymusić zaczynając powtórzenie od mocnej kontry nadgarstkiem - nawet jak na dole lekko puścisz to natychmiast poprawisz i kolejny ruch pójdzie już ok. Trochę też to łamanie jest mocne i wymusza taki ruch nadgarstkiem - na mniejszym by było łatwiej utrzymać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
mtzwrn
Taka sila na podazy kalorii 2500/2700 kcal, prawie jak ja (2500kcal).
Jest grubo !


Na redukcji miałem 2 tys kcal i siły w dniach PUSH było więcej 130 x 14 w pełnym siadzie czy 140 x 2 w wyciskaniu z zatrzymaniem na klatce. Niestety mam tę samą sytuację co w tamtym roku-siła trzymała się dopóki trenowałem na pełnych obrotach i trzymałem dietę. Później kilka dni przerwy, nowy plan, więcej kcal i cieżary w dół.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Codziennie trzymasz taki poziom kcal, czy w DNT jakoś rotujesz? ;)

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Codziennie Ale tak jak wspominałem-mam miesięczny przestój, podczas którego chcę w jakimś stopniu odrobić spadki siłowe i utrzymać poziom tłuszczu ( w jakims stopniu, bo nie zamierzam robić z siebie niewolnika i odmawiać wszystkiego). Pewnie pod koniec sierpnia zacznę przygotowania do zawodów.




Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2016-07-27 08:52:16

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Gdzie zamierzasz wyjsc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Planuję 8 i 9 pażdziernika na targach FIWE w Warszawie. Kategoria męska sylwetka.
Przygotowuję się sam-sam ćwiczę pozowanie, sam będę się odwadniał i ładował

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Do października jeszcze trochę czasu jest. Będę kibicować To będzie pierwszy start, czy miałeś juz jakieś przygody ze startami?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium