SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dzień 4

PULL

1.Podciąganie szerokim nachwytem rampa 5 + regresja z ciężarem ciała
2.Wiosłowanie sztangielką rampa 6 + dropset
3.Ściąganie drążka wyciągu podchwytem 5 x 12/ rest 45s
4a Face pull 4 x 15
4b Szrugsy ze sztangielkami 4 x max
5.Uginanie stojąc prostym gryfem 4 x 8p
6.Uginanie sztangielek z supinacją 4 x 10p

+ uginanie nachwytem z drążkiem wyciągu dolnego i ćwiczenie Sandowa

W regresie podciągania zrobiłem 22 ruchy, więc nie ma tragedii.
Wiosło z 82kg sztangielką.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jajka i wołowina to typowy oldschool
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Wiosło ładny ciężar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Szefie kiedy wspólny trening ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Skąd taką sztangielkę wytrzasnąłeś

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ronie220

Tak, ale przez krótki okres czasu.Dieta ciężka do zrealizowania-tym bardziej, że Vince polecał tylko dwa posiłki w ciągu dnia.Na pewno, żeby wytrzymać na tym jadłospisie 6-8 tyg. potrzeba silnej woli i determinacji.Natomiast jedno jest pewne-to bardzo efektywna metoda, jak z resztą większość dzieł Girondy.Warto pamiętać, że był ona naturalem, więc z pewnością nie musimy obawiać się na tego typu diecie spadków masy mięśniowej.Vince wiedział, co robi.



Ja dołożę jednak łyżkę dziegciu do tej idylli. Gironda jednak zatrzymał się w rozwoju muskulatury na pewnym etapie - świadomie ale jednak. Dlatego uważam, że warto mieć jakiś dystans do jego metod, ponieważ na samym sobie nie potrafił udowodnić, że prowadzą one do ciągłego rozwoju sylwetki. Polscy atleci z jego okresu oraz wcześniejsi nie byli wcale gorsi. Niestety o wiele mniej wiadomo o ich metodach, bo nie bardzo mieli gdzie opisywać swoje patenty treningowe. Tzn. ogólną charakterystykę treningów można znaleźć, ale kruczki techniczne zabrali ze sobą do grobu niestety. A szkoda, bo to by była kopalnia ciekawostek naturalnego treningu. No i nie sądzę, że stosowali takie patenty dietetyczne jak Vince, a wyglądali nie gorzej.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nightingal

Oczywiście zgadzam się z Tobą we wszystkim.Ja nie traktuję metod Girondy, jako jedynej słusznej drogi.Staram się czerpać wiedzę i inspiracje od wielu, by być trenerem "orkiestrą".A efektywnych modelów żywieniowych jest od groma i zdaje sobie z tego sprawę.Wybieram po prostu to, co jest dla mnie najwygodniejsze.Podczas swojej pierwszej redukcji jadłem przez 6 dni przede wszystkim jajka/mięso i nieznaczną ilość węgli, zaś dnia ostatniego robiłem sobie cheat day z prawdziwego zdarzenia.Wtedy nawet nie wiedziałem, że jest coś takiego jak CKD.
Z biegiem czasu zauważałem, że po tym ostatnim dniu byłem bardziej nabity i użylony.Wtedy również nie miałem pojęcia, że jest to powiązane z glikogenem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
anubis84
Skąd taką sztangielkę wytrzasnąłeś



Mam skręcaną.102kg wchodziło luzem.Tylko ja robię w podparciu kolanem o ławeczkę i bez takiego chamskiego szarpania, jak to niektórzy z forum mieli w zwyczaju

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ronnie220
bez takiego chamskiego szarpania, jak to niektórzy z forum mieli w zwyczaju


antka masz na myśli

sam się interesuję tymi starymi metodami/technikami(w sumie teraz mniej) i tak jak night powiedział, większą część wiedzy zabrali do grobu, ale na szczęście jakieś stare pdf'y można wygrzebać na internecie, między innymi Vicka właśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dzień 5

NOGI + abs

1.Przysiady ATG na podkładkach 2 x 6
2.Wykroki chodzone 4 x 10p
3.Przysiad bułgarski 2 x 10
4.Skłony tułowia 3 x 12/15p
5.Uginanie podudzi 4 x 12/15p

A Wznosy nóg z obciążeniem 3 x 10
B Żabie spięcia z obciążeniem 3 x 15
C Skręty 3 x max
D Opad na boki z talerzem 3 x 10

Trening bardzo lekki w porównaniu do tego, co było na masie.


A cały dzień mogę podsumować tymi słowami: Głód mi doskwiera i odbiera resztki werwy, ale nie złamię diety i odstawię na bok nerwy

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium