SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprawność, estetyka i harmonia/Ronie220 , forma str. 211

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 347919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
ale doj**ał za przeproszeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Kalafson różnica jest w tym co preferujesz zrób cykl na mono i jabłczanie i się przekonasz co na Ciebie lepiej działa, mi teraz podeszła kreatyna HCl

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Jak można to mi osobiście najlepiej podchodzi jabczan kreatyny, ale nie solo ( mono raczej na mnie nie działa bo 2 cykle robiłem ) TCM + Ba to najlepszy mój cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Kalafson
Mono czy CM3 tak z ciekawości? czy bez różnicy ? pozdro


Bez różnicy .


Od poniedziałku zacząłem ostre zapieprzanie.Dzisiejszy trening nóg, który polecam wszystkim osobom borykającym się z brakami w dolnej części ciała:

1.Przysiady ATG Rampa 5 + dropsety
2.Wykroki chodzone z talerzami 4 x 12p na nogę
3.Składanka: Przysiad wykroczny x 10 + Przysiad żabi ze sztangą z przodu x 10 + Przysiady tylne x 10 -3-4 serie
4.Martwy ciąg Rampa 5 + dropsety
5.Składanka: Uginanie podudzi x 15 + Martwy ciąg na sztywnych nogach x 10/12 + Prostowanie tułowia na ławce x max 3-4 serie
6.Łydki (zacząłem ćwiczyć ).

Obiecuję, że przeoracie całe nogi.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Natomiast wczoraj tak przeorałem klatkę, że dzisiaj czuję się jak Pamela Anderson dzień po powiększaniu biustu.Jeśli jesteście ciekawi, co to za trening, to zapraszam do śledzenia dziennika.W następny poniedziałek wypiska i rozwiązanie zagadki !
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Sprawdze trening przy nastepnym treningu nóg mógłbyś wypiske z klaty wrzucić jednak wcześniej a nie dopiero za tydzien

Przysiad żabi ze sztangą z przodu x 10 =

O to chodzi ? Sztangę trzymasz w zgięciach ramion czy normalnie na barkach jak przy frontach? Chyba mało komfortowe ćwiczenie.


Zmieniony przez - muzzy17 w dniu 2015-07-28 20:04:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie miałem na myśli tych wygibasów, tylko wersję przysiadu dedykowaną VMO, która wyszła z pod dłuta Girondy
Spójrz na prowadzenie kolan.Tyle że na fotce to już ultra plastyczne ćwiczenie, które wykonasz jedynie na maszynie.Ja wrzucam podkładki, staje stosunkowo wąsko i mocno flaruje kolanami.



„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Tak właśnie myślałem ze chodzi o coś innego. Ustawienie stóp i flara kolanami, coś w stylu jak w przysiadach które robił Platz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nawet mocniej możesz flarować.


Dawno tutaj nie zaglądałem.Czas wrzucić wypiskę z dzisiejszego treningu klatki i bicepsów


1.Wyciskanie leżąc Rampa 5 + dropsety do odcięcia
2.Pompki na poręczach Rampa 5 + dropsety do odcięcia
3 A Wyciskanie sztangielek podchwytem na skosie 3 x 12
3 B Wyciskanie sztangielek z rotacją na skosie 3 x 12
3 C Wyciskanie sztangielek 3 x 12
4.Rozpiętki na skosie 4 x 12/15p
5.Finisher:50 pompek w jak najkrótszej jednostce czasu.

1.Uginanie siłowe Rampa 6 + dropsety
2.Uginanie sztangielek incline 4 x 10/12p
3.Młotki siłowe Rampa 6 + dropsety


Weszło.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Trening nóg się sprawdził, wysoka intensywność, brakowało oddechu przy składane na czworogłowe, DOMSy konkretne przez pare dni. Jutro akurat robię klatkę z bicepsem więc sprawdzę ten trening zawsze to jakiś nowy bodziec dla klatki bo ćwiczę zazwyczaj ze sporo mniejszą objętością.


Zmieniony przez - muzzy17 w dniu 2015-08-03 20:42:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość dynamika plan do ew. korekty

Następny temat

korzysci z CF

WHEY premium